دانلود بازی Psychonauts 2 برای پلی استیشن 4

دانلود بازی Psychonauts 2

ظهور سبک پلتفرمر با درون‌مایه‌های ماجرایی عمیق را امروزه نمی‌توان در بازی‌های ویدیویی نادیده گرفت. هرروز شاهد عناوین جدیدی با همین سبک و سیاق هستیم که منتشر شده و ماجراهای جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را در قالب پلتفرمر برای ما فراهم می‌کنند. بازی Psychonauts 2 از استودیو Double Fine عنوان جدیدی با همین محوریت بوده که یک دنیای فانتزی و پرماجرا را برای گشت‌وگذار در اختیار شما می‌گذارد تا ساعت‌ها در آن سرگرم باشید.

شما در بازی نقش شخصیتی به اسمRaz را دارید که جوانی با قدرت‌های ذهنی خارق‌العاده است. او از کودکی آرزو داشته که به ارگان مربوط به انسان‌های خاص با قدرت ذهنی بالا بپیوندد، ارگانی به اسم Psychonauts. اما ظاهراً آن‌ها با مشکلات بسیاری مواجه شده‌اند و رهبرشان پس‌ازاینکه از یک آدم‌ربایی جان سالم به در برد، دیگر آن آدم سابق نیست. مهم‌تر از همه این بوده که خبرچینی در بین آن‌ها در سازمان وجود دارد…

گیم پلی بازی سبک کلاسیک پلتفرمر را با عناصر ماجرایی در دنیایی فانتزی ترکیب کرده است. دوربین بازی از زاویه دید سوم شخص بوده و کاملاً محیطی سه‌بعدی و رنگارنگ را در آن تجربه می‌کنید. ترکیب مأموریت‌های عجیب‌وغریب و توطئه‌های سازمانی در کنار قدرت‌های ذهنی فراوانی که می‌توانید بسیاری از آن‌ها را تغییر داده یا ارتقا دهید، عناصر بسیاری را برای سرگرم شدن در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این حضور طنز در سراسر بازی نیز کمک شایانی به سرگرم‌کننده بودن Psychonauts 2 کرده است.

سلاح شما در بازی، قدرت‌های ذهنی مختلفی است که در دسترس دارید و با پیشروی، گونه‌های متفاوتی از آن‌ها را هم پیدا خواهید کرد. تنوع مراحل و سبک سینمایی داستان‌پردازی این بازی هم از دیگر ویژگی‌های جذابش است. اگر دنبال ماجراجویی مهیج و جذابی در سبک پلتفرمر سه‌بعدی هستید که مملو از کاراکترهای به‌یادماندنی بوده، Psychonauts 2 را به‌هیچ‌وجه از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Crash Bandicoot را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Psychonauts 2 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.