دانلود بازی Pupperazzi برای کامپیوتر

دانلود بازی Pupperazzi

بازی‌های ویدیویی تجربیات جذاب و لذت‌بخش مختلفی را به خورد ما می‌دهند که تنوع بسیار بالایی نیز دارند. ما امروز در قالب دنیای مجازی بازی‌های ویدیویی، می‌توانیم انواع و اقسام کارها و فعالیت‌ها را تجربه کنیم و از آن‌ها بدون هیچ ریسکی لذت ببریم. بازی Pupperazzi از استودیو Sundae Moth عنوانی جذاب و متفاوت است که در آن به یک عکاس حیوانات خانگی تبدیل می‌شوید و عکس‌های جذاب و زیبایی را از آن‌ها خواهید گرفت. در این بازی عشق شما به سگ‌ها سیراب می‌شود و تصویربرداری از آن‌ها، مسیر زندگی خودتان را تغییر خواهد داد.

گیم پلی بازی بسیار ساده و قابل‌درک طراحی شده است و در آن صرفاً باید از انواع و اقسام سگ‌های بامزه عکس‌برداری کنید. زاویه دوربین اول‌شخص طراحی شده و کارهایی مانند حرکت کردن، دویدن و پریدن را داخل دنیای بازی می‌توانید انجام دهید. مهم‌تر از همه اینکه بازی کردن با سگ‌ها و تصویربرداری از آن‌ها، یکی دیگر از ویژگی‌های بازی بوده که محوریت اصلی گیم پلی نیز محسوب می‌شود.

داخل بازی Pupperazzi انواع مختلفی از نژادهای جذاب و بامزه سگ‌ها وجود دارد که هر کدام ظاهری زیبا داشته و عکس‌برداری از آن‌ها لذت‌بخش است. با ثبت تصاویر خوب، می‌توانید آن‌ها را بفروشید و کسب درآمد کنید که به ارتقا تجهیزات و دوربین شما کمک شایانی خواهد کرد. دنیای زیبای بازی با گرافیکی ساده و رنگارنگ طراحی شده و گشت‌وگذار و عکس‌برداری در آن بسیار لذت‌بخش است. اگر عاشق سگ‌ها هستید و می‌خواهید مهارت عکاسی خودتان را به چالش بکشید، این بازی تمامی ابزارها و عناصر لازم را برای این امر در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ A Short Hike را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Pupperazzi با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.