دانلود بازی Queens Wish The Conqueror برای کامپیوتر

دانلود بازی Queens Wish The Conqueror

عناوین نقش‌آفرینی از گذشته تا به امروز حضور فعالی در صنعت بازی‌های ویدیویی داشته‌اند و تعداد بسیار زیادی از آن‌ها منتشر شده است. این سبک به دلیل عمق بالای روایت داستانی و همچنین گیم پلی جذاب، طرفداران مخصوص زیادی دارد و سازندگان نیز در تلاش هستند تا این طیف گسترده از مخاطبان را دائم به سمت عناوین خود جذب کنند. بازی Queens Wish: The Conqueror از استودیو Spiderweb Software یک عنوان ساده اما عمیق و جذاب در سبک نقش‌آفرینی است که در کنار روایت داستانی خوب، گیم پلی تاکتیکی و عمیقی را نیز به خورد شما خواهد داد.

شما در بازی نقش یکی از رده‌های بالای امپراتوری سرزمینی به اسم Haven را خواهید داشت. مادر شما ملکه و فرمانروای این سرزمین باشکوه است و خودتان هم در زندگی لوکس و راحتی به سر می‌برید؛ اما روزی متوجه می‌شوید که از سرزمین طرد شده و توسط مادرتان باید امتحان شوید. اکنون باید به او ثابت کنید که می‌توانید در آینده، حکمرانی این سرزمین را بر عهده گرفته و دوباره به خانه برگردید. چالش‌ها و ماجراهای زیادی سر راه شما قرار دارد، آیا می‌توانید از پس تمامی آن‌ها برآیید و جایگاه خود را تثبیت کنید؟

برای این مسیر ثروت و نیروهای نظامی و جادویی در اختیار شما قرار گرفته است و آزاد هستید هر گونه که می‌خواهید در بازی پیشروی کنید. آزادی عمل بالا از ویژگی‌های اصلی این بازی است و به هیچ عنوان مسیری خطی را تجربه نخواهید کرد. بخش داستانی بیش از 50 ساعت گیم پلی خالص را در اختیار شما قرار می‌دهد و در آن می‌توانید امپراتوری خودتان را تشکیل دهید یا طبق راهنمایی‌های ملکه، مأموریت اصلی را به پایان برسانید.

سبک دنیای بازی دوبعدی و ساده بوده و از رنگ‌های زنده و زیبا برای طراحی آن استفاده شده است. مبارزات نیز در سبک نوبتی پیاده‌سازی شده‌اند و باید تاکتیک‌های مناسبی را برای پیروزی در هر کدام به کار ببرید. تنوع نیروها، جادوها و دشمنان بسیار زیاد است و بیش از 100 مأموریت فرعی جذاب هم در این بازی انتظارتان را می‌کشد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Divinity Original Sin 2 و Ruined King را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Queens Wish The Conqueror با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.