دانلود بازی Railway Empire Japan برای کامپیوتر

دانلود بازی Railway Empire Japan

امروزه هر چیزی را می‌توان در بازی‌های ویدیویی ساخت. از ساخت شهرهای کامل و بزرگ که تمام جزییات در آن‌ها وجود دارد گرفته تا شهربازی‌ها، مزارع وسیع و پیشرفته، ایستگاه‌های فضایی و… ظاهراً بازی‌های ویدیویی دنیای گسترده‌ای را برای ساخت‌وساز در اختیارمان قرار داده‌اند تا هر کس با هر سلیقه‌ای بتواند چیزی را که به آن علاقه دارد بسازد و از فعال شدن و توسعه آن در بازی لذت ببرد. بازی Railway Empire از استودیو Gaming Minds دنیای ساخت راه‌آهن و قطارهای مختلف را برای شما فراهم کرده تا افرادی که به راه‌سازی و برقرار کردن شبکه گسترده‌ای از راه‌آهن علاقه دارند با آن سرگرم شوند. به‌تازگی بسته الحاقی Japan هم برای بازی منتشرشده و عمق بیشتری به آن داده است.

در بسته الحاقی Japan شما به سال 1872 و کشور ژاپن سفر می‌کنید. در این زمان ژاپن درحال‌توسعه و شکوفایی تکنولوژی خودش بود و خطوط راه‌آهن آن نقش به سزایی در این پیشرفت‌ها داشتند. شما این بار مسئولیت دارید تا این خط راه‌آهن را در کشور ژاپن برقرار کنید و مدیریت آن را به عهده بگیرید. از نکات قابل‌توجه تفاوت محیط بازی است که به‌خوبی، پوشش گیاهی و شرایط اقلیمی ژاپن را به تصویر کشیده است و مناطق مختلفی از آن برای ساخت‌وساز راه‌آهن در دسترس شما خواهد بود.

بازی در دوره زمانی قدیمی و سال‌های 1830 در ایالات‌متحده آمریکا شکل می‌گیرد. زمانی که قطارهای زیبا و قدیمی که با قدرت زغال‌سنگ کار می‌کردند، پادشاهان حمل‌ونقل بودند و در سرتاسر کشور، بهترین روش برای جابه‌جایی مسافران به‌حساب می‌آمدند. بازی به 40 مدل مختلف از قطارهای آن دوران دسترسی می‌دهد که به‌مرور با پیشرفت خط راه‌آهنتان برای شما باز می‌شوند تا آن‌ها را بخرید و سیستم حمل‌ونقل خود را گسترده کنید. از آنجا که این بازی ‌یک بازی مدیریتی و ساخت‌وساز است، جوانب بسیاری را باید در آن مدنظر داشته باشید.

مدیریت و رسیدگی به ایستگاه‌های قطار، برقرار کردن بناهای توریستی برای ترغیب مسافران به استفاده از راه‌آهن تحت نظر شما، مدیریت نیروی کاری که در اختیار دارد و همچنین پیشرفت‌های مختلف درزمینهٔ تکنولوژی برای ریل‌ها و قطارها ازجمله کارهایی است که باید به آن‌ها توجه کنید. در کنار این موارد جذاب، گرافیک بسیار زیبا و چشم‌نواز بازی که همه‌چیز از ساختمان‌ها تا خود قطارها را به‌خوبی به تصویر کشیده است از دیگر نکات مثبت این بازی است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Cities Skyline و Transport Fever 2 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Railway Empire Japan با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.