دانلود بازی Rescue Party Live برای کامپیوتر

دانلود بازی Rescue Party Live

بازی‌های ساده و ماجرایی امروزه تنوع بسیار بالایی پیدا کرده‌اند و عناوین مختلفی با سوژه‌های جذاب برای تجربه در دسترس هستند. طراحی ساده و قابل‌درک گیم پلی این بازی‌ها باعث می‌شود بازیکنان مختلف با هر رده سنی بتوانند از تجربه آن‌ها لذت ببرند و چند ساعتی سرگرم شوند. بازی Rescue Party Live از استودیو Tag عنوانی ماجرایی و بامزه بوده که می‌توانید به صورت تک‌نفره یا چندنفره از ماجراجویی‌های مختلف درونش لذت ببرید و سرگرم شوید.

اولین چیزی که نظر شما را در این بازی جلب می‌کند، طراحی کارتونی و بامزه گرافیکش است. تمام کاراکترهای موجود در بازی و همچنین جزییات دنیا با استفاده از رنگ‌های زنده و طراحی‌های هنری شکل گرفته‌اند و به همین دلیل می‌توانند مناسب کودکان هم باشند. هدف شما انجام مأموریت‌های مختلف داخل محیط‌های بازی بوده که به‌عنوان مأمور نجات و آتش‌نشان، هدف هر روز شما خواهد بود. امدادرسانی پس از فوران آتش‌فشان، زلزله و سایر فجایع طبیعی فعالیت اصلی و سرگرم‌کننده این بازی است.

بازی به شما اجازه می‌دهد از بین 9 کاراکتر موجود انتخاب داشته باشید که هر کدام ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. برای مثال دکتر در رسیدگی به مجروحان مهارت دارد، یکی از آن‌ها که سگی بامزه است برای تجسس و پیدا کردن مجروحان مناسب است و… مراحل بازی در 6 منطقه مختلف از جمله شهر، کارخانه، ساحل، جنگل و کوهستان‌های برفی تقسیم می‌شوند. پشتیبانی از قابلیت Co-op باعث می‌شود بتوانید تمامی ماجراجویی‌ها را در کنار دوستان خود تجربه کرده و لحظات به‌یادماندنی و جذابی را برای خود رقم بزنید. درمجموع با تجربه بازی Rescue Party Live چند ساعت در دنیایی کارتونی و بامزه غرق می‌شوید و به نجات مردم خواهید شتافت.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Overcooked 2 و Pummel Party را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Rescue Party Live با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.