دانلود بازی Resident Evil 4 HD Project برای کامپیوتر

دانلود بازی Resident Evil 4 HD Project

اگر طرفدار سری محبوب Resident Evil باشید، قطعاً یکی از خاطره‌انگیزترین تجربه‌ها برای شما، شماره چهارم بازی بوده است. بازی Resident Evil 4 در زمان خودش، استاندارد جدیدی در سبک بقا و وحشت ارائه داد و در عین حال، استودیو Capcom نوآوری خاصی را با افزودن عناصر اکشن در بازی ایجاد کرد تا همان اصول کلاسیک و اصیل در کنار تجربه‌ای متفاوت و مهیج به خورد طرفداران داده شود. این بازی که در سال 2005 منتشر شد، هرچند سن و سالی از آن گذشته است اما همچنان یکی از محبوب‌ترین عناوین این سری محسوب می‌شود. به‌تازگی تعدادی از طرفداران دوآتشه بازی با رهبری شخصی به اسم Albert Marin، نسخه Resident Evil 4 HD Project را برای آن طراحی و در دسترس عموم قرار داده‌اند، نسخه‌ای که بازسازی کاملی از گرافیک آن ارائه می‌دهد و تمامی بافت‌ها و تصاویر در آن با کیفیت بالاتری ظاهر خواهند شد.

داستان بازی Resident Evil شش سال پس از وقایع بازی دوم جریان دارد. شما بار دیگر در نقش لئون کندی قرار خواهید گرفت و راهی روستایی مرموز و ناشناخته خواهید شد تا مأموریت مهمی را به سرانجام برسانید. این مأموریت مهم، نجات دختر رئیس‌جمهور آمریکا است. این روستا که اهالی آن پیرو فرقه‌ای مرموز و ترسناک هستند، از حضور شما چندان خوشنود نبوده و ذهن و اعمال آن‌ها توسط انگل خطرناکی به اسم Las Plagas تحت کنترل قرار گرفته است. لئون در طی این مسیر پرمخاطره، به‌جز روستاییان آلوده با موجودات جهش‌یافته بسیاری درگیر خواهد شد، نبردهایی که فاصله مرگ و زندگی در آن‌ها فقط یک حرکت اشتباه است.

همان‌طور که قبلاً اشاره شد، گیم پلی بازی Resident Evil 4 نسبت به شماره‌های قبلی از اکشن و هیجان بالاتری برخوردار است. شما به طیف گسترده‌ای از سلاح‌ها دسترسی دارید و همچنین می‌توانید ویژگی‌های آن‌ها را ارتقا دهید. تنوع و تعداد بالای دشمنان در مراحل، باعث می‌شود دائم درگیری‌های مهیجی با آن‌ها را تجربه کنید. نسخه Resident Evil 4 HD Project هیچ تغییری در گیم پلی و کنترل بازی نداده و تمام تمرکزش، بهبود گرافیک و جلوه‌های تصویری بازی است.

تمامی اشیاء و محیط‌های درون بازی در نسخه Resident Evil 4 HD Project با استفاده از بافت‌های باکیفیت و جدید بازسازی شده‌اند. علاوه بر این خود کاراکترها، جلوه‌های تیراندازی و نورپردازی نیز دستخوش تغییرات جدی شده تا بازی به عناوین مدرن و امروزی نزدیک‌تر شود. این فایل در قالب یک Patch روی هر نسخه‌ای از بازی Resident Evil 4 قابل‌نصب است و حجم بالایی از بافت‌ها و جزییات را مدرن و زیبا می‌کند تا تجربه‌ای لذت‌بخش و چشم‌نواز از این عنوان کلاسیک و خاطره‌انگیز برای خود رقم بزنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Resident Evil Village و The Medium را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Resident Evil 4 HD Project با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.