دانلود بازی Road 96 برای کامپیوتر

دانلود بازی Road 96

گاهی بهتر است به‌جای اینکه درگیر گیم پلی پیچیده یک بازی چالش‌برانگیز پلتفرمر شوید، یا وارد داستانی عمیق و مبهم شده و سعی کنید رازهای آن را برملا کنید، دل را به دریا زده و به سفر جاده‌ای آرامی بروید و در طول مسیر اتفاق‌های جالب اما سرگرم‌کننده را تجربه کنید. بازی Road 96 از استودیو DigixArt یک عنوان داستان محور با همین سوژه است که هر بار، داستان جدیدی را برای روایت در آستینش دارد.

کاراکتر شما در تابستان سال 1996 تصمیم می‌گیرد خودش را به جاده سپرده و سفری طولانی و پرخاطره را به سمت مرز کشور تجربه کند. او در این مسیر پرماجرا، کاراکترهای بسیاری را ملاقات می‌کند که هرکدام داستان خودشان را داشته و شاید بتوانید با تغییر دادنشان، سرنوشت بهتری را هم برای آن‌ها و هم برای دنیا رقم بزنید. آزادی عمل یکی از ویژگی‌های بارزی است که Road 96 در اختیار شما قرار می‌دهد.

اکثر بازی‌های داستان محور باید به همین عنصر مهم خیلی خوب بپردازند تا بازیکن را به پیشروی در بازی ترغیب کنند، Road 96 در این امر موفق بوده و دائم ماجراهای جذاب و سرگرم‌کننده و گاهی حتی خطرناک را پیش پای شخصیت اصلی شما قرار می‌دهد. ترتیب این وقایع نیز تصادفی بوده و چیزی از پیش نوشته‌شده نیست تا ارزش تکرار بازی نیز بالا باشد و هر بار، سفر جاده‌ای متفاوت با داستانی متفاوت را تجربه کنید. گیم پلی ساده بازی نیز بیشتر به گشت‌وگذار و تعامل با سایر کاراکترها خلاصه می‌شود و دیالوگ‌های ردوبدل شده نقش اصلی را در شکل گرفتن داستان بازی خواهند کرد.

اگر دوست دارید به سفری مجازی رفته و در آن انسان‌های جذابی با داستان پس‌زمینه مهیج ملاقات کنید، Road 96 را به‌هیچ‌وجه از دست ندهید زیرا سفری تابستانی و داغ را در اواخر دهه 90 میلادی برایتان تدارک دیده است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی HitchHiker A Mystery Game را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Road 96 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی  همراه باشید.