دانلود بازی Ruined King A League of Legends Story برای کامپیوتر

دانلود بازی Ruined King A League of Legends Story

محبوبیت ژانر MOBA در صنعت بازی‌های ویدیویی به لطف دو بازی ایجاد شد که می‌توان آن‌ها را پادشاه و ملکه این سبک دانست. بازی Dota 2 و بازی League of Legends هرکدام با تفاوت‌هایی اندک و اصولی کلاسیک، توانسته‌اند میلیون‌ها بازیکن را به دلیل گیم پلی اعتیادآور و جذاب به سمت خود بکشانند. استودیو Riot Games که ساخت بازی League of Legends را در کارنامه‌اش دارد به‌تازگی وارد سبک‌های جدیدی شده و دنیای آن بازی را توسط عناوین جدیدی در حال گسترش دادن است. بازی Ruined King A League of Legends Story یکی از عناوین جدید این استودیو بوده که در سبک ماجرایی و مبارزات نوبتی طراحی شده و ماجراجویی‌های جذابی را در کنار قهرمانان بازی League of Legends به خورد شما خواهد داد.

داستان بازی در شهر Bilgewater جریان دارد که یک بندرگاه بزرگ بوده و نزدیک‌ترین منطقه به جزیره مرموز و ترسناک Shadow Isles است. این جزیره محل سکونت موجودات مخوف و ترسناکی بوده و همچنین یکی از کاراکترهای قوی داستان با نام Ruined King در آنجا سلطنت می‌کند. رویدادی مرموز که منجر به شکل گرفتن مه تیره‌ای در Bilgewater شده، مردم سرزمین را در ترس و ناامیدی فرو برده است و حال وظیفه حل کردن این مشکل بر عهده تیمی از قهرمانان قدرتمند قرار دارد. شما در کنار کاراکترهای معروفی از بازی League of Legends مانند Miss Fortunte، Yassou، Braum، Pyke و… وارد ماجراجویی‌هایی جذاب خواهید شد.

سبک گیم پلی بازی ترکیبی از عناوین نقش‌آفرینی با مبارزات نوبتی بوده و از عمق بالایی برخوردار است. نکته جالب این است که استفاده از قابلیت‌های مختلف، مدیریت حرکات در هر نوبت و یادگیری مکانیک‌ها بسیار قابل‌درک بوده و در همان دقایق ابتدایی، فوت‌وفن بازی را یاد خواهید گرفت. هر کدام از کاراکترهای شما به تعدادی قابلیت ویژه دسترسی دارند و ترکیب آن‌ها در کنار یکدیگر و استفاده درست از منابع، کلید پیروزی در مبارزات است.

نکته اصلی جذابیت این بازی، حضور کاراکترهایی آشنا از دنیای League of Legends بوده که باعث می‌شود طرفداران این بازی حس خوشایندی از تجربه‌اش داشته باشند. با این حال حتی اگر با دنیای Leageu of Legends نیز آشنا نیستید، این بازی می‌تواند تجربه لذت‌بخش و جذابی از سبک نقش‌آفرینی‌های نوبتی را در اختیار شما قرار دهد. فرض کنید در حال تجربه بازی Darkest Dungeon در دنیای League of Legends هستید!

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Darkest Dungeon و Tales of Arise را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Ruined King A League of Legends Story با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.