دانلود بازی Rustler برای کامپیوتر

Rustler

عناوین جهان‌باز به دلیل گستردگی و محتوای زیادی که در دل خود جای می‌دهند، میان بازیکنان محبوبیت زیادی دارند. در صنعت بازی‌های ویدیویی شاید این سبک از بازی‌ها کم تعداد تر باشند زیرا ساخت آن‌ها بسیار سخت بوده و سازندگان باید منابع زیادی را صرف طراحی چنین پروژه‌هایی بکنند. بازی Rustler از استودیو Justsu Games یکی از همین عناوین بوده که با تازگی توسط یک استودیو کوچک منتشر شده و دنیایی جذاب و وسیع را برای گشت‌وگذار در اختیار بازیکن قرار می‌دهد.

یکی از عناصری که به شکل قدرتمند در این بازی حضور دارد، طنز خالص بوده و به‌شدت تجربه این بازی را سرگرم‌کننده کرده است. بسیاری از کارهایی که در طول بازی انجام خواهید داد درون‌مایه طنز بوده و لحظات خنده‌داری را پدید می‌آورد. داستان بازی در گذشته روایت‌شده و حالتی قرون‌وسطایی دارد. اینجا با روستاها، شهرهای کوچک، جاده‌های خاکی و اسب‌سواری طرف هستید. زاویه دوربین بازی نیز حالتی نیمه ایزومتریک داشته و نمای آن را از بالا به شما نمایش می‌دهد.

شما در بازی نقش یک شخصیت بی‌نام‌ونشان را خواهید داشت و بدون هدفی، وارد این دنیای وسیع شده تا هر کاری که دوست دارید انجام دهید. می‌توانید یک دزد بوده و مسیر خلافکارانه را پیش بگیرید و یا برعکس تبدیل به یک شوالیه محبوب شده و در مسابقات بزرگ شرکت کنید. آزادی عمل بالا، ویژگی اصلی داستان بازی است. از همان ابتدا می‌توانید مسیر داستانی را نادیده گرفته و به دنبال علایق و سرگرمی خود بروید که در اکثر موارد ایجاد هرج‌ومرج و اذیت کردن ساکنان شهر است!

کارهای عجیب و بامزه‌ای که می‌توانید در این بازی انجام دهید حدومرز ندارد. می‌توانید یک گاو را سوار منجنیق گرده و به دوردست پرتاب کنید، در خیابان با صدای بلند آواز خوانده و مزاحم مردم شوید و یا با اسب‌های خود از روی آن‌ها رد شوید. بهتر است این بازی را یک GTA در قرون‌وسطا دانست با این تفاوت که زاویه دید شما به‌جای سوم شخص، از بالا است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Yakuza و GTA IV را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Rustler با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.