دانلود بازی Sable برای کامپیوتر

Sable

استودیوهای کوچک‌تر در صنعت بازی‌های ویدیویی، فعالیت زیادی داشته و عناوین بسیاری منتشر می‌کنند. این عناوین همیشه موفق نخواهند شد اما در طیف گسترده آن‌ها، تعداد زیادی بازی ویدیویی جذاب و سرگرم‌کننده پیدا می‌شود که ارزشی کمتر از عناوین طراز اول ساخته‌شده توسط استودیوهای بزرگ ندارد. بازی Sable از استودیو Shedworks عنوانی ماجرایی و داستان محور بوده که در یک صحرای زیبا و پر رمز و راز روایت می‌شود.

شما در این بازی نقش دختری به اسم Sable را دارید که ماجراجویی ماهر و جوان است. داستان در یک بیابان جذاب، زیبا و مرموز روایت شده که سرشار از ماجراهای مهیج است. شما به کمک وسیله نقلیه آینده‌گرایانه خود که یک موتور معلق است در این منطقه گشت‌وگذار کرده و بناهای باستانی مربوط به تمدن‌های گذشته و همچنین بقایای سفینه‌های فضایی سقوط کرده را کشف خواهید کرد. علاوه بر این با پیشروی در بازی هم با دنیای جذابش بیشتر آشنا خواهید شد، و هم خود کاراکتر Sable را بهتر می‌شناسید و در نهایت می‌فهمید که چه کسی پشت این ماسک پنهان شده است.

گیم پلی ترکیبی از گشت‌وگذار، حل کردن معما و همچنین پلتفرمینگ است که در آن باید از مکان‌های مختلف بالا بروید، بپرید و موانع را پشت سر بگذارید. موتور آینده‌گرایانه شما هم سرعت بسیار بالایی داشته و برای پیشروی در مناطق وسیع این صحرا مناسب است. اجزای موتور را می‌توانید شخصی‌سازی کرده و ارتقا دهید و همچنین لباس‌های جدیدی برای کاراکتر خود تهیه کنید. تعامل با سایر گروه‌های ماجراجو هم از دیگر عناصر گیم پلی است.

گرافیک هنری بازی هم در سبک خاصی طراحی شده و مانند یک نقاشی سه‌بعدی است که داخل آن قدم گذاشته‌اید. نورپردازی‌ها و سایه‌ها در محیط صحرایی و همچنین طراحی آسمان شب به‌شدت زیبا و چشم‌نواز هستند و باعث می‌شوند تجربه شما از این بازی لذت‌بخش‌تر بشود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Journey و Omno را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Sable با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.