دانلود بازی Sacred Fire برای کامپیوتر

دانلود بازی Sacred Fire

یکی از مهم‌ترین عناصری که در بازی‌های نقش‌آفرینی وجود دارد، استفاده از تصمیم‌های مختلف و اهمیت آن‌ها در روایت داستانی بازی است. این موضوع شاید در تمامی بازی‌های نقش‌آفرینی وجود نداشته باشد اما درصورتی‌که به‌خوبی پیاده‌سازی شود، عمق بازی و واقع‌گرایانه بودنش را بیشتر کرده و به عبارتی به شما اجازه می‌دهد «نقش‌آفرینی» کنید. بازی Sacred Fire از استودیو Poetic یکی از متفاوت‌ترین عناوین نقش‌آفرینی بوده که در آن اکثر گیم پلی به تصمیم‌های مهم و روانشناسی کاراکتر شما اختصاص دارد. آیا می‌توانید با هوشمندی مسیر خود را پیدا کرده و به درجات بالا برسید یا به جای تبدیل شدن به قهرمان، طرد خواهید شد؟

شما در این بازی نه تنها ویژگی‌های ظاهری کاراکتر خود را در ابتدا تعیین می‌کنید، بلکه خلق‌وخو و بخش روانی او را نیز باید خودتان بسازید. کاراکتر شما می‌تواند ویژگی‌های شخصیتی مثل شجاعت، استعداد بالا، کینه‌توزی و… را داشته باشد. تمامی این ویژگی‌ها در سبک گیم پلی و مسیر پیشروی در بازی مؤثر خواهند بود. تمامی جوانب بازی و حتی نتیجه مبارزات نیز بر مبنای ویژگی‌های روانی تعیین می‌شوند. تمرکز به این ویژگی‌ها باعث می‌شود یکی از متفاوت‌ترین تجربه‌ها را از سبک نقش‌آفرینی به خورد خود دهید.

بازی دارای 3 مرحله اصلی در بخش داستانی بوده که به شکل غیرخطی و شاخه‌ای طراحی شده‌اند و نتایج و پایان‌های مختلفی برای هر کدام وجود دارد. حتی جنسیت کاراکتر شما در تعیین برخی موارد داستان مؤثر است و برای هر مرحله، 5 پایان مختلف و مرتبط به هم وجود دارد. بازی همچنان در مراحل اولیه طراحی قرار داشته و سازندگان به مرور زمان، محتوای جدید و تازه‌ای به آن اضافه خواهند کرد. عمق بالای دیالوگ‌ها، وجود ویژگی‌های روانی و مؤثر بودنشان در کنار داستانی سرگرم‌کننده، تجربه این بازی را به‌شدت لذت‌بخش خواهد کرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Disco Elysium و Life is Strange: True Colors را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Sacred Fire با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.