دانلود بازی Satisfactory برای کامپیوتر

دانلود بازی Satisfactory

بالاخره درزمانی از تاریخ بشر، سفر به دیگر سیارات نیز ممکن خواهد شد. این‌زمانی است که ماجراجویی ما به اوج خود خواهد رسید و البته یک کهکشان با میلیاردها سیاره و ستاره پیش روی ماست. ایده جستجو در فضا بازی‌های زیادی را مزین کرده است و Coffee Stain Studios نیز به‌عنوان یکی از آن‌ها وارد همین خطه شده است. بازی Satisfactory یک عنوان اول‌شخص جهان‌گستر است که با سفر به سیاره‌ای جدید، باید همه‌چیز را از نو بسازید و البته که اینجا همان زمین آبی و آرام خودمان نیست. وارد فضایی تازه شده‌ایم که بسیار ناشناخته است و ممکن است هزاران مشکل برای ما ایجاد کند. تازه وسط همین حرف‌هاییم که سروکله فرازمینی ها نیز پیدا می‌شود!

بازی Satisfactory به بخش‌های مختلفی تقسیم‌شده است. در بخشی می‌توانید کارخانه‌های بزرگی سراسر سیاره بسازید و همچنین هر آنچه دوست دارید را دنبال کنید. سیاره پر از منابع طبیعی مهم است و منتظر شماست تا استفاده شوند. به‌عنوان یکی از کارکنان FICSIT وظیفه آن رادارید که از منابع به بهترین شیوه استفاده کنید. کارخانه‌های که در سراسر نقشه بنا می‌کنید، به شما اجازه می‌دهد تا تجهیزات تازه‌ای داشته باشید و این تجهیزات نیز شمارا صدها پله به جلو پرتاب می‌کنند. همه‌چیز باید ماشینی شود و برای این کار نیز وظیفه سنگینی روی دوش شماست. مدیریت بخش تولید و استفاده درست از محصولات و منابع اهمیت زیادی در این بازی دارد. جدا از آن این‌یک دنیای بزرگ است که حسابی در دل آن جستجو کنید و هر آنچه می‌خواهید را پیدا کنید. طبیعت بکر بازی قطعاً چشم شمارا به خود خیره خواهد کرد و البته دقت کنید که باید سلاح مناسبی برای این کار داشته باشید زیرا که آن بیرون پر از موجوداتی است خطرناک.

نقشه اصلی بازی Satisfactory حدود 30 کیلومترمربع است و آن‌قدر بزرگ است که نمی‌توانید انتهایش را ببینید. برای اینکه زودتر به هدف اصلی بازی برسید، پیشنهاد می‌کنیم با متصل کردن یکی از دوستان، گشت‌وگذار در این سیاره بی‌دروپیکر را برای خودتان آسان‌تر کنید. در طول نقشه، انواع و اقسام وسایل نقلیه نیز حاضر هستند و برای نمونه قطارهای فوق پیشرفته و البته هواپیماهایی که به عمرتان ندیده‌اید نیز حی و حاضر وجود دارند. بازی طبیعتی ماجراجویانه دارد و اگر از این قبیل بازی‌های خوشتان می‌آید، پیشنهاد ما عنوان ARK: Survival Evolved و Surviving Mars است.

در ادامه برای دانلود بازی Satisfactory با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.