دانلود بازی Scarlet Nexus برای کامپیوتر

Scarlet Nexus

اینکه انیمه ها در دنیا، طرفداران دوآتشه بسیاری دارند، امری واضح و عیان است. این سبک از کارتون‌ها، به دلیل داستان قوی و شخصیت‌پردازی‌های عمیقی که دارند، محبوبیت بسیاری داشته و معمولاً هم قسمت‌های زیادی از آن‌ها منتشر می‌شود. همین محبوبیت، پای انیمه ها را به بازی‌های ویدیویی نیز بازکرده تا طرفداران بی‌شمار آن‌ها، در بازی‌ها هم بتوانند با این سبک و سیاق سرگرم شوند. بازی Scarlet Nexus از استودیو BANDAI NAMCO عنوانی جدید در سبک اکشن و نقش‌آفرینی بوده که دنیایش را شبیه به انیمه ها ساخته است.

داستان بازی در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتد که انسان‌ها به‌صورت ژنتیکی، قدرت‌های ذهنی بسیار قوی و منحصربه‌فردی را به دست آوردند. این امر به لطف هورمونی که در مغز به وجود آمده بود، ایجاد شد. هنگامی‌که انسان‌ها وارد این عصر جدید شدند، موجوداتی جهش‌یافته و بیگانه که از آن‌ها با نام Others یاد می‌شود وارد زمین شدند تا مغز انسان‌ها را تصاحب کنند. این موجودات به روش‌های حمله عادی مقاومت نشان داده و فقط انسان‌هایی که می‌توانستند قدرت‌های جدید ذهنی خود را ورزیده کنند، شانس مقابله با آن‌ها را داشتند. این گروه از انسان‌ها با نام Psionic شناخته می‌شوند و آخرین امید بشریت هستند.

شما می‌توانید با دو کاراکتر متفاوت با نام‌های Yuito Sumeragi و Kasane Randell بازی کنید. هرکدام از آن‌ها، مسیر داستانی متفاوتی دارند و در طول بازی نیز مسیرشان با هم تلاقی خواهد کرد. فقط زمانی که هر دو سمت داستان را تجربه کنید، می‌توانید راز و رمزهای دنیای عجیب و تخیلی Scarlet Nexus که مملو از قدرت‌های ذهنی، تکنولوژی و موجودات خطرناک است را برملا کرده و کشف کنید.

اما سبک و سیاق گرافیکی و طراحی کاراکترها کاملاً مطابق با انیمه ها بوده که خود یکی از جذابیت‌های اصلی بازی است. به‌جز گرافیک زیبای بازی، گیم پلی عنصری کلیدی و مهیج است که ساعت‌ها شما را سرگرم خواهد کرد. مبارزات ترکیبی از سبک کلاسیک اکشن با دوربین سوم شخص و استفاده از قدرت‌های ذهنی است. شما با قدرت‌های ذهنی خود می‌توانید از اشیا موجود در محیط به‌عنوان سلاحی علیه دشمنان استفاده کنید. برای مثال با بلند کردن قطعات مختلفی از محیط و پرتاب آن‌ها به سمت دشمنان، در نبردها برگ برنده‌ای داشته باشید.

دشمنان بازی که Others نام دارند، تنوع خوبی داشته و نسبت به ضربه‌های معمولی مقاومت خوبی دارند و برای مقابله با آن‌ها باید روش‌های متفاوتی را به کار بگیرید و در استفاده از قدرت‌های ذهنی خود استاد شوید. این موارد در کنار داستان دوگانه هر دو شخصیت قابل بازی، دنیای آینده‌گرایانه و تخیلی بازی و گرافیک زیبای آن، عنوانی جذاب و لذت‌بخش در سبک اکشن نقش‌آفرینی پدید آورده تا به‌راحتی، ساعت‌ها در آن‌ وقت بگذرانید و سرگرم شوید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Final Fantasy و Nier: Automata را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Scarlet Nexus با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.