دانلود بازی Serious Sam Siberian Mayhem برای کامپیوتر

دانلود بازی Serious Sam Siberian Mayhem

یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های شوتر اول‌شخص، سری Serious Sam بود که به دلیل اکشن و هیجان بالای گیم پلی، به‌سرعت نزد طرفداران محبوب و دوست‌داشتنی شد. به‌نوعی می‌توان سری بازی‌های Serious Sam را در دوران گذشته، هم رده دو شماره جدید بازی Doom دانست زیرا شباهت‌های زیادی به یکدیگر دارند، از قتل‌عام انواع هیولاها و موجودات شرور گرفته تا سرعت بالای گیم پلی و طیف گسترده‌ای از سلاح‌ها برای کشت و کشتار. بازی Serious Sam Siberian Mayhem از استودیو Croteam عنوانی جدید و مستقل در سری دوست‌داشتنی Serious Sam بوده که ماجراجویی‌های اکشن و جذابی را به خوردتان خواهد داد.

این بازی ورود دوباره شما به دنیای Serious Sam را به شکلی جذاب خوش‌آمد می‌گوید. شما دوباره باید ماجراجویی‌های Sam را دنبال کنید و در مناطق سردسیر و متفاوت روسیه، به نبرد با شیاطین بروید. دشمن اصلی شما این بار یک ژنرال به اسم Brand بوده که در هر قدم از شما جلوتر است و مبارزه با او بسیار چالش‌برانگیز خواهد بود. مراحل بازی همگی سبک و سیاقی برفی و سرد دارند و مملو از مکان‌های خطرناکی هستند که نظیرش را در بازی‌های قبلی Serious Sam ندیده‌اید.

این بار هم موجودات شرور و اهریمنی، مهمان گلوله‌های شما هستند و انواع و اقسام موجودات را برای قتل‌عام ملاقات خواهید کرد. تنها چیزی که بین شما و دشمنان قرار دارد، سلاح‌ها و گلوله‌ها هستند. طیف گسترده‌ای از انواع سلاح‌های گرم کشنده در اختیار شما قرار دارد که در میان آن‌ها، سلاح معروف AK47 نیز حضور دارد. بازی علاوه بر مسیر داستانی اصلی، دارای مأموریت‌های فرعی بوده که عمق گیم پلی را بیشتر هم می‌کند. گیم پلی نیز مانند همیشه، سرعت و هیجان زیادی داشته و در آن لحظه‌ای برای سر خاراندن نیز فرصت نخواهید داشت و دائم باید حرکت کرده و شلیک کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Half Life 2 و Deep Rock Galactic را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Serious Sam Siberian Mayhem با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.