دانلود بازی Session برای کامپیوتر

Session

سبک شبیه‌ساز در صنعت بازی‌های ویدیویی به تنوع بالایی دست یافته و سوژه‌های بسیاری را در قالب آن‌ها می‌توان تجربه کرد. این سبک به زیرشاخه‌های زیادی تقسیم می‌شود، برخی بازی‌های شبیه‌ساز، بیشتر تمرکز بر مدیریت و ساخت‌وساز دارند، برخی دیگر کنترل و هدایت وسایل نقلیه، هواپیماها و… را به شکلی واقع‌گرایانه بر عهده شما قرار خواهند داد. بازی Session از استودیو Crea-true عنوانی شبیه‌ساز بوده که سوژه اسکیت بردها و کنترل آن‌ها را برای خود برگزیده تا تجربه‌ای واقع‌گرایانه و مهیج از این ورزش خیابانی به خوردتان دهد.

برای تجربه بهینه بازی Session بهتر است از کنترلر استفاده کنید. هر کدام از آنالوگ‌های کنترلر نماینده یکی از پاهای شما هستند و تقسیم وزن را باید توسط آن‌ها روی اسکیت برد انجام دهید. فیزیک واقع‌گرایانه‌ای که در بازی وجود دارد، تجربه‌ای نزدیک به دنیای واقعی را داخل بازی Session در کنترل و هدایت اسکیت برد برای شما رقم خواهد زد. دقیقه مانند واقعیت، چند ساعت اول در بازی ممکن است برای شما سخت باشد و کنترل کردن اسکیت برد به‌سادگی صورت نگیرد؛ اما به‌تدریج با کسب مهارت لازم، هیجان و سرعت بیشتری به گیم پلی بازی توسط خودتان تزریق خواهد شد.

محیط‌ها و مناطق بازی در سال 1990 و در شهرهای معروف کشور آمریکا مانند نیویورک طراحی شده‌اند و در ساخت آن‌ها از نمونه‌های واقعی الگوبرداری شده است. وجود زوایای مختلف دوربین در بازی مانند سوم شخص و اول‌شخص در کنار گرافیک زیبا و چشم‌نواز، تجربه شما را واقع‌گرایانه‌تر و لذت‌بخش‌تر خواهد کرد. شما قابلیت ثبت فیلم حرکات نمایشی خود را نیز با ابزارهایی ساده داخل بازی خواهید داشت، علاوه بر این قابلیت شخصی‌سازی و تغییر جوانب ظاهری کاراکتر و اسکیت برد از دیگر ویژگی‌های بازی است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Skater XL و Tony Hawk Pro Skater را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Session با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.