دانلود بازی Shardlight برای کامپیوتر

دانلود بازی Shardlight

بازی‌های سبک Point & Click را می‌توان ساده‌ترین عناوین در صنعت بازی‌های ویدیویی شناخت زیرا برای پیشروی در آن‌ها تنها به یک موس نیاز خواهید داشت. این دسته از بازی‌ها معمولاً روایت‌های جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را در کنار معماهای نوآورانه به خورد مخاطب می‌دهند زیرا سازندگان زمان بیشتری برای تمرکز بر روی این عناصر به‌جای گیم پلی داشته‌اند. بازی Shardlight از استودیو Wadjet Eye Games عنوانی سرگرم‌کننده در دنیایی آخرالزمانی بوده که شما را در نقش زنی ماجراجو، وارد ماجراهای پرمخاطره و مهیجی می‌کند.

استودیو Wadjet Eye Games مهارت خاصی در ساخت بازی‌های Point & Click داشته و اکثر بازی‌های آن‌ها نیز در همین ژانر هستند. بازی در دنیایی جریان دارد که به دلیل جنگ‌های اتمی، تمامش تبدیل به خرابه شده است. پس از آن تنها بیماری، فقر، گرسنگی و مرگ در سراسر دنیا یافت می‌شود. گروهی به اسم Aristocrats که هویت نامعلومی دارند بر بقایای این دنیای نابودشده حکومت می‌کنند و بر همه چیز اختیار تام دارند. این قدرت به آن‌ها دسترسی به منابع آب، غذا و همچنین دارو و واکسن برای بیماری‌ها را می‌دهد و به انتخاب آن‌ها بوده که چه کسی زنده بماند و چه کسی لایق مردن است. شما در نقش زنی به اسم Amy Wellard وارد ماجرا می‌شوید تا علاوه بر پیدا کردن درمانی برای بیماری واگیردار، رازهای پشت پرده این حکومت را برملا کنید.

گیم پلی بازی مانند تمامی عناوین Point & Click ساده بوده و نیازمند دقت شما در عناصر محیط‌های دوبعدی و حل معماها است. بخشی از بازی نیز به دیالوگ‌ها و گفت‌وگو بین کاراکترهای مختلف اختصاص دارد و صداگذاری خوبی برای هر کدام پیاده‌سازی شده است. برای پیشروی در این بازی، فقط به یک موس، قدرت تفکر و دقت در مشاهدات نیاز خواهید داشت.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Sable و Scape Simulator را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Shardlight با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.