دانلود بازی Sherlock Holmes Chapter One برای کامپیوتر

دانلود بازی Sherlock Holmes Chapter One

یکی از به‌یادماندنی‌ترین و محبوب‌ترین چهره‌ها در دنیای کارآگاه بازی و پرونده‌های جنایی، شرلوک هلمز است که هم در رمان‌ها حضور یافته، هم در سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی بسیاری که همگی به سبکی متفاوت او را به تصویر کشیده بودند. این محبوبیت باعث شد پای او به صنعت بازی‌های ویدیویی نیز باز شود و عناوین کارآگاهی با اقتباس از کاراکتر متفاوت و عمیق او پدید آیند. جدیدترین بازی منتشرشده توسط استودیو Frogware عنوانی با محوریت شرلوک هلمز بوده که Sherlock Holmes Chapter One نام دارد و داخل آن باید در یک جزیره مدیترانه‌ای، پرونده مرگ مرموز مادر شرلوک هلمز را حل کنید.

اولین نکته در مورد این بازی، گرافیک خارق‌العاده و چشم نوازش است که کاملاً درخور نسل جدید بازی‌های ویدیویی طراحی شده و شما را متحیر خواهد کرد. تمامی جزییات از انیمیشن کاراکترها، حالت صورت و بافت پوست افراد، نورپردازی‌های واقع‌گرایانه که این جزیره مرموز را به‌شدت زیبا جلوه می‌دهند، با دقتی بالا توسط سازندگان پیاده‌سازی شده تا طبیعی‌ترین تجربه از داستان شرلوک هلمز را در قالب یک بازی ویدیویی در اختیارتان قرار دهند.

گیم پلی بازی با زاویه دوربین سوم شخص، ترکیبی از عناصر معمایی و کارآگاهی و ماجراجویی در دنیایی جهان‌باز است. آزادی عمل شما در این جزیره نسبت به یک عنوان جنایی بسیار بالا بوده و محتوای زیادی را در این منطقه پویا تجربه خواهید کرد. گاهی برای پیدا کردن سرنخ باید به جای‌جای شهر سفر کرده و بدون هیچ ایده‌ای از اطراف، از موانع عبور کنید. داستان اصلی، حل معمای مرگ مادر شرلوک هلمز است و فراز و نشیب‌های زیادی داشته و مملو از لحظات احساسی و مهیج خواهد بود.

برای حل معماها معمولاً دو راه پیش پای شما قرار می‌گیرد، یا از قبل نقشه‌ای چیده‌اید و یک‌قدم جلوتر از دشمنان قرار دارید، یا با کمک زور و قدرت از موانع عبور می‌کنید. صحبت با سایر افراد بخش مهمی از بازی بوده و میان حرف‌های آن‌ها باید راست و دروغ را تشخیص دهید. از آنجا که بازی در دوران جوانی شرلوک هلمز جریان دارد، مبارزات تن‌به‌تن هم بخش جذابی از گیم پلی را تشکیل داده که با استفاده از سلاح‌های سرد و پیدا کردن نقاط ضعف دشمنان، ضربات مهلکی را به آن‌ها وارد خواهید کرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Life is Strange: True Colors و The Dark Picture Anthology: House of Ashes را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Sherlock Holmes Chapter One با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.