دانلود بازی Sifu برای کامپیوتر

sifu

یکی از محبوب‌ترین بازی‌های مبارزه‌ای سوم شخص که علاوه بر گیم پلی مهیج، روایت داستانی جذابی را در دل خود جای داده بود، سری Yakuza بود که طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد. مدتی است که عدم وجود بازی‌های مشابه، طرفداران این سبک را ناامید کرده است، عناوینی که محوریت اصلی در آن‌ها مبارزات رزمی باشد و در کنارش، سایر عناصر را نیز به شکلی استادانه کنار یکدیگر قرار دهد. بازی Sifu از استودیو Sloclap عنوان جدیدی در سبک اکشن سوم شخص بوده که سبک رزمی کونگ‌فو را در کنار مبارزات جذاب و مهیج به خوردتان می‌دهد تا لحظات سرگرم‌کننده‌ای را به خورد خود دهید.

داستان بازی روایت یک ماجرای انتقام را برای شما آماده کرده است. شما در نقش یک رزمی‌کار کونگ‌فو مسیر خود را برای انتقام گرفتن از قاتلانی که خانواده شما را کشته‌اند آغاز خواهید کرد. در این مسیر پرمخاطره، باید 5 رئیس اصلی را در شهر مدرن چین از بین ببرید. با وجود اینکه سبک دنیای بازی واقع‌گرایانه بوده، جادو در آن وجود دارد و کاراکتر شما به یک گردنبند مجهز است که در مواقع اضطراری در صورت کشته شدن، فعال می‌شود و او را دوباره زنده می‌کند؛ اما هر بار که این اتفاق رخ می‌دهد، کاراکتر شما چند سال پیرتر می‌شود.

گیم پلی بازی در سبک اکشن و با زاویه دوربین سوم شخص طراحی شده است و مبارزات در آن سرعت بالایی دارند. این بازی درجات بالایی از چالش را سر راه شما قرار می‌دهد و از آنجا که مردن، هزینه زیادی دارد، باید دائم مراقب جایگیری و جاخالی دادن باشید. هر چه کاراکتر شما بیشتر بمیرد، پیرتر می‌شود و در مبارزات کارایی کمتری خواهد داشت. این موضوع مکانیکی است که به شکلی نوآورانه، چالش را به بازی اضافه کرده است. از دیگر ویژگی‌های بازی می‌توان به سبک هنری و متفاوت گرافیک آن اشاره کرد که هم تصاویر زیبایی پدید آورده و هم به روان اجرا شدن بازی کمک شایانی کرده است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Darksiders و Yakuza را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Sifu با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.