دانلود بازی Sir You Are Being Hunted برای کامپیوتر

دانلود بازی Sir You Are Being Hunted

ترکیب سبک‌ها در بازی‌های ویدیویی امری عادی و قابل پیش‌بینی است که بسیاری از سازندگان از آن استفاده می‌کنند. شاید این کار ریسک بالایی داشته باشد اما در صورتی که عناصر موفق چند ژانر به‌خوبی کنار یکدیگر چیده شوند، عنوان جذاب و مهیجی خلق می‌شود. بازی Sir You Are Being Hunted از استودیو Big Robot عنوانی جذاب بوده که با تلفیق سبک‌های شوتر اول‌شخص، ماجرایی و Survival ماجراجویی‌های سرگرم‌کننده و پراسترسی را برای شما رقم خواهد زد.

داستان بازی در آینده‌ای دور و سورئال اتفاق می‌افتد که در آن ربات‌های شرور کنترل زمین را برعهده‌گرفته و به هیچ انسانی رحم نمی‌کنند. شما باید در این سرزمین نابودشده و شبه آخرالزمانی، به دنبال غذا بگردید، از دید ربات‌ها پنهان شوید، فرار کنید و در یک کلام، برای زنده ماندن تمام تلاش خود را بکنید. در این بازی مخفی‌کاری و Survival را به شکلی متفاوت و منحصربه‌فرد تجربه خواهید کرد.

گیم پلی بازی سبکی متفاوت دارد و در هر راند از بازی، سبک مراحل و دنیای بازی به شکلی تصادفی طراحی می‌شود. این موضوع باعث می‌شود در طول ماجراجویی‌های خود، هر بار اتفاقی جدید و منحصربه‌فرد را تجربه کنید و هیچ دو راند بازی، شبیه به یکدیگر نباشد. تنوع ربات‌های دشمن در سطح مناسبی قرار داشته و سبک و سیاق بازی به فرهنگ بریتانیا بسیار نزدیک بوده عناصری از طنز را هم می‌توانید به همین دلیل داخلش پیدا کنید.

زاویه دوربین اول‌شخص بازی و عناصر شوتر، باعث شده تجربه آن هیجان بیشتری داشته باشد. دسترسی شما به مهمات و سلاح محدود بوده و این باعث می‌شود فرار کردن و پنهان شدن راه‌حل بهتری نسبت به مبارزه باشد. اتمسفر گیرای بازی هم به‌خوبی استرس و ترس را به شما القا می‌کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Metro Exodus و Dead By Daylight را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Sir You Are Being Hunted با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.