دانلود بازی Skater XL برای کامپیوتر

دانلود بازی Skater XL

اسکیت سواری یکی از هیجان‌انگیزترین تجربه‌های زندگی است. قرار گرفتن روی تخته اسکیت برد و رد کردن موانع مختلف آدرنالین زیادی را به خون تزریق می‌کند و برای چند دقیقه حس سلطان زمین را به شما می‌دهد! استودیو Easy Day Studios مدت‌هاست قول ساخت یک نسخه جدید از بازی‌های اسکیتر را داده است و بالاخره وقت آن رسیده است که بازی Skater XL را تجربه کنیم و همراه هیجان نهفته بازی در کوچه و کناره‌های شهر به اسکیت بپردازیم. این ورزش مفرح به سال‌ها تمرین و تجربه نیاز دارد اما چه چیزی بهتر از یک شبیه‌ساز کاملاً واقعی که بدون صدمه، کارهایی خارق‌العاده انجام دهید. این شما و این اسکیتر اکس ال!

بازی Skater XL اوج قله تکامل گیم پلی اسکیت بردینگ است. باوجود سیستم‌های شبیه‌ساز حرکت اسکیت و فیزیک بی‌نظیر بازی، هیچ عنوانی به این اندازه هیجان‌انگیز را پیدا نخواهید کرد. این بازی شمارا با اسکین بردهایی واقعی روبه‌رو می‌کند و مسئولیت کنترل تیم بزرگی روی دوش شما می‌گذارد. انجام حرکات نمایشی در بهترین حالت ممکن انجام می‌گیرد و برای نمونه پشتک زدن و چرخش‌های 360 درجه با هیجان خاصی دنبال می‌شود که حسابی سرحالتان می‌آورد. یکی از ویژگی‌های جالب بازی، وجود ورزشکاران بزرگی چون تیاگو لموس و ایوان اسمیت است. گزینه ساخت بازیکن شخصی هم وجود دارد اما استفاده از ورزشکاران واقعی با برندهای سه‌بعدی و تیم‌های واقعی لذت دیگری دارد. فیزیک واقعی بازی اجازه تجربه تمامی حرکات این ورزش پرطرفدار را داده است. دست شما کاملاً باز است و به هر شیوه‌ای که می‌خواهید حرکت کنید و حرکات نمایشی زیبایی از خودتان به‌جا بگذارید.

استودیو از مکان‌های واقعی در سراسر دنیا استفاده کرده است و برای نمونه در محله‌های لس‌آنجلس یا کمپ‌های دبیرستان‌های آمریکا به اسکیت سواری خواهید پرداخت. چالش‌های بسیار زیادی در طول بازی وجود دارد که به یادگیری شما کمک خواهند کرد. آیا می‌توانید تیک انجام تمامی مراحل و چالش‌ها را بزنید؟ این به علاقه و توانایی شما بستگی خواهد داشت. هر چه باشد شما یکی از ورزشکاران خبره اسکیت هستید و آرزوی شما کسب قهرمانی‌های متعدد و پی‌درپی است. برای این کار ساعت‌ها تمرین و شرکت در مسابقات ریزودرشت نیاز است تا در آخر اسم خود را جاودانه کنید. موسیقی متن هیجان‌انگیزی همراه شماست تا تجربه بازی شیرین‌تر از گذشته شود. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید، استفاده از دسته بازی و کنترلر است. کیبورد به‌عنوان کنترلر بازی کار نخواهد کرد و پس همان ابتدا دسته بازی خود را وصل کنید تا مشکلی پیش نیاید.

در ادامه برای دانلود بازی Skater XL با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.