دانلود بازی Slay the Spire برای کامپیوتر

دانلود بازی Slay the Spire

بازی‌های کارتی، قدمتی چند هزارساله داشته و از زمان‌های قدیم، مردم به‌واسطه کارت‌های فیزیکی خود را سرگرم می‌کردند تا اوقات فراغت خود را پر نمایند. بازی‌های کارتی فیزیکی بسیاری چه اکنون و چه در زمان قدیم رواج داشته که هرکدام به شکل و سبک خاصی اجرا می‌شدند اما در تمام آن‌ها وسیله بازی یکی بوده است. به‌مرور، انواع مختلفی از کارت‌ها در دسترس بازیکنان قرار گرفت که این امکان را فراهم می‌کرد تا شکل‌های دیگر این سبک بازی را نیز تجربه کنیم. حال و پس از گذشت قرن‌ها از اختراع کارت‌های بازی، استودیوهای مختلفی به سراغ این ابزار سرگرمی رفته‌اند تا این آن را به بازی‌های مجازی آورده و از آن‌ها در جهت سرگرم کردن کاربران استفاده کنند. قطعاً اگر طرفدار محصولات ژانر استراتژیک باشید، برای مبارزه با دشمنان همیشه دسته‌ای از کارت‌های قهرمانان، نیروهای جادویی یا قدرت‌های خاص را در کنار هم چیده‌اید، بله بیشتر کاربرد کارت‌های بازی، در عناوین استراتژی یا نقش‌آفرینی گنجانده شده است، زمانی که در حال کشیدن نقشه‌ای برای حمله به دشمنان هستید، می‌توانید در ذهن عرشه‌ای از کارت‌های خود را نیز بچینید و استراتژی نبرد را تکمیل کنید. در بازی Slay the Spire که پس از یک سال به‌صورت رسمی برای علاقه‌مندان به سبک بازی‌های کارتی، استراتژیک و مبارزات نوبتی Roguelike معرفی شده، بازیکنان باید برای مبارزه با دشمنان خود دسته‌ای از کارت‌های معتبر را که شامل قدرت‌های خاص و نیروهای جادویی می‌شود، استفاده کنند. این بازی توسط توسعه‌دهندگانی از کمپانی Mega Crit Games طراحی و منتشر شده است.

گیم پلی هیجان‌انگیز، شما را به برجی خواهد برد که در آن مبارزات و نبردهای بسیاری نهفته است. در هر طبقه دشمنان، آیتم‌ها، گنجینه‌ها و مصنوعات خاص و منحصربه‌فردی انتظار بازیکنان را خواهند کشید؛ اما چگونه باید با دشمنان مبارزه کرد و برای به دست آوردن گنجینه‌های شگفت‌انگیز حالت دفاعی گرفت ؟ قبل از آغاز هر مرحله، بازیکنان دسته‌ای از کارت‌ها را در کنار هم قرار خواهند داد که به‌واسطه آن‌ها می‌توانند توانایی حمله و دفاع در برابر دشمنان و موجودات مختلف را داشته باشند. در کنار کارت‌ها، چهار شخصیت منحصربه‌فرد نیز تعریف شده است که بازیکنان می‌توانند هرکدام را می‌خواهند بر اساس قدرت و توانایی‌ها، انتخاب کنند. با هر مرحله که پشت سر می‌گذارید، می‌توانید قدرت شخصیت و کارت‌ها را به سطوح بالاتر ارتقاء دهید.

مبارزات به نوبت انجام می‌شود. در هر نوبت بازیکن یک کارت تازه و سه امتیاز انرژی دریافت می‌کند. بازیکنان می‌توانند هر ترکیبی از کارت‌ها را به شرطی که انرژی لازم برای پرداخت هزینه هر کارت را داشته باشند، بازی کنند و در پایان دور، تمام کارت‌های بازی نشده به یک دسته دور ریخته می‌شوند. کارت بازیکنان باتوجه‌به شخصیت متفاوت است اما به‌طورکلی شامل کارت‌های حمله برای آسیب رساندن به حریفان، کارت‌های مهارتی که مخالفان را از بین می‌برند یا به قدرت مسدود کردن آن‌ها در هر نوبت اضافه می‌کنند و کارت‌های قدرتی که در آن، اثر تا پایان جنگ ادامه دارد. باید مراقب بود چرا که اگر در مبارزات سلامتی شما به صفر برسد، باید کار را از اول آغاز کنید ولی اما اگر بتوانید تمام دشمنان و هیولاها را از بین ببرید به شما طلا و سه کارت که به‌صورت تصادفی انتخاب می‌شوند تعلق می‌گیرد.

اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های استراتژیک و کارتی هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا محصولات مشابهی همچون Monster Train و Thronebreaker The Witcher Tales را نیز بررسی نمایید.

در ادامه برای دانلود بازی Slay the Spire با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.