دانلود بازی Slender The Arrival برای کامپیوتر

Slender_Man

قطعاً اگر از طرفداران بازی‌های ترسناک باشید، نام شخصیت Slender Man برای شما آشنا خواهد بود. این شخصیت ترسناک که در بازی‌ای با همین نام حضور داشت، بسیاری از گیمرها را در شرایط مختلف غافل‌گیر کرده و ترسانده بود. تجربه بازی Slender Man به دلیل اتمسفر عمیق و زاویه دوربین اول‌شخص، منحصر به فرد و استرس‌زا بود. بازی Slender The Arrival از استودیو Blue Isle عنوانی در سبک ترسناک و بقا بوده که همان عناصر Slender Man را داخلش پیاده‌سازی کرده است. حضور خود این شخصیت ترسناک نیز، دلیل دیگری بر جذاب بودن تجربه بازی خواهد بود.

شما در این بازی تنها هستید و فقط به یک چراغ‌قوه برای روشن کردن محیط اطراف دسترسی دارید. زاویه دوربین اول‌شخص و وجود اتمسفر عمیق و تاریک، تمام تجربه شما داخل بازی را استرس‌زا و هیجان‌انگیز می‌کند. در این میان، شخصیت Slender Man دائم در تعقیب شما بوده و در مکان‌های مختلف اگر مراقب نباشید، شما را غافلگیر می‌کند. وجود ترس‌های ناگهانی یا همان Jump Scare از عناصر اصلی این بازی هستند که در بازی اصلی Slender Man نیز وجود داشت.

بازی تنوع بالایی در طراحی محیط‌ها و مراحل به خرج داده و شما را بین جنگل‌های تاریک، کارخانه‌های متروک و پارک‌های شوم جابه‌جا می‌کند. این که هرگز موقعیت دقیق Slender Man را نمی‌دانید، عنصری است که ترسی دائمی را در دل شما زنده نگه می‌دارد. گرافیک بازی در سطح نسبتاً قابل قبولی قرار داشته و نورپردازی‌ها که در گیم پلی تأثیرگذار هستند، خوب پیاده‌سازی شده‌اند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Dead by Daylight و Resident Evil Village را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Slender The Arrival با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.