دانلود بازی Smoots Golf برای کامپیوتر

دانلود بازی Smoots Golf

بازی گلف شاید برای بسیاری به دور از هیجان باشد اما برای طرفدارانش بسیار جذاب و سرگرم‌کننده است. این ورزش نیازمند تمرکز و دقت بالایی بوده و زمانی که درگیرش شوید، قطعاً رها شدن از اعتیادش ساده نیست؛ مانند بسیاری ورزش‌های دیگر که ما را مجذوب می‌کنند، گلف نیز ویژگی‌های منحصربه‌فرد و جالبی دارد و به همین دلیل پایش به بازی‌های ویدیویی نیز باز شده است. بازی Smoots Golf از استودیو Kaneda Games عنوانی جذاب و جدید بوده که با گیم پلی ساده و طراحی‌های بامزه کارتونی، می‌تواند ساعت‌ها شما را با محوریت همین ورزش گلف سرگرم کند.

گیم پلی بازی ساده و قابل‌درک طراحی شده تا همه بازیکنان با هر طیف سنی‌ای بتوانند از آن لذت ببرند. 5 زمین منحصربه‌فرد و وسیع برای تجربه گلف در بازی طراحی شده است که می‌توانید در آن‌ها به‌صورت تک‌نفره یا گروهی، به رقابت بپردازید و مهارت خودتان را در این ورزش به چالش بکشید. در این 5 زمین، 45 سوراخ مختلف در مکان‌هایی خاص طراحی شده که پرتاب توپ به داخل هر کدام نیازمند مهارت و دقت بالایی است. علاوه بر این داخل این زمین‌ها، قسمت‌های کوچک‌تری وجود دارد که می‌توانید بازی مینی گلف را با 20 مدل سوراخ مختلف در آن تجربه کنید.

طراحی رنگارنگ محیط‌ها و همچنین سبک و سیاق کارتونی کاراکترهای بازی از دیگر ویژگی‌های این بازی جذاب بوده که آن را سرگرم‌کننده کرده است. پشتیبانی از حالت چندنفره بر روی یک سیستم و همچنین امکان استفاده از کنترلر نیز وجود دارد تا بتوانید لحظات خوبی را کنار دوستان خود داخل بازی سپری کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Golf Club Wasteland و A Little Golf Journey را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Smoots Golf با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.