دانلود بازی Sol Cresta برای کامپیوتر

Sol-Cresta

سبک آرکید دوبعدی امروزه در میان بازیکنان جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. این سبک قدیمی که از گذشته‌های دور در صنعت بازی‌های ویدیویی وجود داشته، سوژه‌های بسیاری را زیر سایه خود پرورش داده است. یکی از زیرشاخه‌های جذاب آرکید دوبعدی، تلفیق ژانر شوتر با آن بوده که به دلیل وجود اکشن و هیجان بالا در گیم پلی و همچنین چالش‌برانگیز بودن، بسیار جذاب و سرگرم‌کننده است. بازی Sol Cresta از استودیو PlatinumGames عنوانی با همین سبک و سیاق بوده که ماجراجویی‌های فضایی و مهیجی را در سبک شوتر دوبعدی و آرکید به خوردتان می‌دهد.

داستان بازی در آینده‌ای دور جریان دارد، زمانی که بشریت وارد جنگی بزرگ با نژاد بیگانه مهاجم شده و به‌تبع آن، کره ماه را از دست داده بود. سال‌ها نبرد باعث شد تا انسان‌ها به نقاط دورتری از منظومه شمسی پناه ببرند و برای آخرین نبرد، گروهی زبده و ماهر با نام Sol Cresta را تشکیل دهند. این گروه که مقر اصلی‌اش در یک سفینه فضایی بزرگ با نام Yamato قرار دارد.

شما در این بازی به سه سفینه فضایی جنگنده دسترسی دارید که دارای تکنولوژی‌های پیشرفته و سلاح‌های مرگباری هستند. گیم پلی بازی از عناصر کلاسیک بازی‌های آرکید در دهه 80 تبعیت کرده و طعمی خوش از نوستالژی را به خوردتان خواهد داد. شما دائم باید در حال شلیک کردن، جاخالی دادن از آتش دشمنان و مبارزه با Bossهای سرسخت در انتهای مراحل باشید. سرعت بالای گیم پلی، تنوع بالای سلاح‌ها و دشمنانی که سر راه شما قرار می‌گیرند و موسیقی پرانرژی‌ای که همراهتان است، این تجربه نوستالژیک را به‌شدت لذت‌بخش و سرگرم‌کننده خواهد کرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Starbound را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Sol Cresta با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.