دانلود بازی Space Engineers برای کامپیوتر

دانلود بازی Space Engineers

Space Engineers نام یک عنوان سندباکس جهان باز است که توسط استدیو مستقل اهل جمهوری چک یعنی Keen Software House ساخته و به صورت دیجیتالی عرضه شده است. از سال 2013 که Keen Software House در حال ساخت Space Engineers بود و اجازه دسترسی زودتر از انتشار در استیم از طریق Early Access را داده بود، بیش از 1 میلیون نسخه از این عنوان به فروش رسید که رقمی قابل توجه برای یک بازی مستقل بوده است. در 15 دسامبر 2016 این بازی به‌صورت رسمی وارد مرحله بتا شد و سرانجام در تاریخ 29 فوریه 2019 به انتشار رسید. Space Engineers توسط موتور VRAGE 2.0 بازیسازی شده که جالب است بدانید این موتور بازیسازی توسط همین استدیو توسعه داده شده است.

بازی Space Engineers یک سند باکس جهان باز است که در آن شما به مهندسی، ساخت‌وساز، اکتشاف و بقا در فضا و کره ی زمین مشغول خواهید شد. بازیکنان در Space Engineers می توانند به ساخت سفینه های فضایی، تأسیس ایستگاه های فضایی و درون سیاره ای در مساحت های متفاوت و کشتی فضایی بپردازند که به‌وسیله آن‌ها می توانید به گشت‌وگذار در فضا و سیاره ها برای جمع کردن منابع مشغول شوید تا در دنیای پهناور و پر رمز و راز Space Engineers به بقای خود ادامه دهید.

فیزیک در بازی Space Engineers اهمیت زیادی دارد و نقش مهمی را ایفا کرده است. برای مثال، بازیکن می تواند هر اشیاء را با هم ترکیب کند یا آن را تکه‌تکه و جدا کند یا حتی می تواند به آن آسیب بزند و آن را نابود سازد. لازم به ذکر است که Space Engineers در دو حالت Single Player و MultiPlayer قابل تجربه است.

جدیدترین ساخته استدیو Keen Software House یک سند باکس جهان باز معمولی نیست و با آزادی عمل بسیار و خلاقیت مثال‌زدنی، Space Engineers را تبدیل به یک بازی فراتر از یک عنوان مستقل کرده است. جالب است بدانید که Space Engineers در سال 2013 در جشنواره معتبر IndieDB Game of The Year رتبه چهارم را مال خود کرد و همچنین برنده بهترین بازی آنلاین در جشنواره Perpetuum MOB شده است. در سال 2015 نیز به‌عنوان بهترین بازی مستقل از سوی IndieDB Game of The Year شده است که این ادعا را اثبات می کند؛ بنابراین اگر به دنبال یک بازی سند باکس جهان باز خلاقانه که همراه با حال و هوای فضا باشد، پیشنهاد می کنیم که Space Engineers را تجربه کنید.

در ادامه برای دانلود بازی با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.