دانلود بازی SpellMaster The Saga برای کامپیوتر

SpellMaster The Saga

بازی‌های نقش‌آفرینی که در دنیاهای وسیع فانتزی جریان دارند، برای بسیاری سرگرم‌کننده و لذت‌بخش هستند. بازیکن در قالب این بازی‌ها به سرزمین‌های رؤیایی سفر کرده و ماجراجویی‌های مهیج و متنوعی را در آن‌ها تجربه خواهد کرد. تا به امروز بازی‌های بزرگ و کوچک بسیاری با همین سبک و سیاق منتشر شده‌اند. بازی SpellMaster The Saga از استودیو Spellbook Creations عنوانی جذاب با همین ویژگی‌ها بوده که دنیایی مملو از رازهای مختلف، هیولاهای فانتزی و ماجراجویی‌های مهیج را برای گشت‌وگذار در اختیار شما قرار می‌دهد.

داستان بازی یکی از نقاط قوت آن بوده و از جذابیت بالایی برخوردار است. خدایان شرور و قدرتمندی در حال آماده‌سازی نیروهای خود هستند تا به سرزمین Allion لشکرکشی کنند. اگر برای مقابله با آن‌ها چاره‌ای اندیشیده نشود، میلیون‌ها نفر خواهند مرد. شما در این هرج‌ومرج، نقش یک جادوگر ماهر را بازی خواهید کرد که برای جلوگیری از این فاجعه مأمور شده و درگیر ماجراهای پرمخاطره‌ای خواهد شد. آیا می‌توانید از پس نیروهای شرور برآیید و صلح و صفا را به این دنیای فانتزی و جادویی برگردانید؟

گیم پلی بازی در سبک جهان‌باز و نقش‌آفرینی طراحی شده و مملو از هیولاها، ماجراهای پرمخاطره، رازهای مخفی و مأموریت‌های اصلی و فرعی است. شما آزادی عمل زیادی برای گشت‌وگذار در بازی خواهید داشت و مسیری غیرخطی را پیش خواهید گرفت. سیستم ساخت‌وساز، افزایش سطح Level، پیدا کردن آیتم‌ها و جادوهای قدرتمند و بسیاری دیگر از ویژگی‌های بازی‌های نقش‌آفرینی فانتزی در بازی SpellMaster The Saga وجود دارد. از دیگر ویژگی‌های جذاب بازی می‌توان به گرافیک زیبا و خیره‌کننده‌اش اشاره کرد که دنیای فانتزی و جادویی بازی را به زیباترین شکل ممکن برای شما به تصویر خواهد کشید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های The Witcher 3 و Skyrim را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی SpellMaster The Saga با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.