دانلود بازی Starmancer برای کامپیوتر

دانلود بازی Starmancer

ساخت‌وساز و مدیریت یکی از ژانرهای سرگرم‌کننده و جذاب در صنعت بازی‌های ویدیویی است که هر روز، عناوین بیشتری زیر سایه‌اش پرورش پیدا می‌کند و حجم فعالیت‌های زیادی در آن قابل تجربه هستند. این بازی‌ها به‌قدری متنوع شده‌اند که برای هر سلیقه و خلق‌وخویی می‌توانند مناسب باشند و ساعات سرگرم‌کننده و لذت بخشی را برای مخاطب رقم بزنند. بازی Starmancer از استودیو Ominux Games عنوانی مستقل در همین سبک ساخت‌وساز بوده که مدیریت و کنترل یک ایستگاه فضایی بزرگ را بر عهده شما قرار می‌دهد.

داستان بازی در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتد که به دلیل فجایع بزرگی، زمین غیرقابل‌سکونت شده و بشریت برای بقا و ادامه نسل، به فضای بیکران گریخته است. بسیاری از بازماندگان هوش و شخصیت خود را در قالب کارت‌های حافظه‌ای ذخیره کرده و به یک ایستگاه فضایی پیشرفته منتقل کرده‌اند. وظیفه محافظت از این کارت‌های حافظه و آینده بشریت در دستان شما است که یک هوش مصنوعی بسیار پیشرفته به اسم Starmancer هستید. این که چگونه با این قضیه کنار بیایید و سرنوشت بشریت را به چه شکل رقم بزنید، به انتخاب خودتان بستگی دارد.

وظیفه اصلی شما مدیریت، ساخت‌وساز و توسعه این ایستگاه فضایی و رسیدگی به امور ساکنانش است. گیم پلی بازی تمامی عناصر کلاسیک سبک ساخت‌وساز و مدیریت را در دل خود جای داده وظایف مختلفی را برای رسیدگی بر عهده شما قرار می‌دهد. قبل از هر چیز هدف اصلی شما زنده ماندن بازمانده‌ها است که با تأمین غذا، آب و گرمای کافی در ایستگاه فضایی میسر می‌شود. به‌جز این رسیدگی به نیروی برق برای به کار انداختن بخش‌های مختلف ایستگاه فضایی، تعامل با بازمانده‌ها، مدیریت روابط بین آن‌ها و بسیاری چیزهای دیگر نیز جزئی از گیم پلی این بازی جذاب هستند.

نکته جالبی که در بازی وجود دارد، رفتارهای متفاوت بازمانده‌ها است که بسته به شرایط تغییر می‌کند. گاهی ممکن است از زندگی در این ایستگاه محدود دیوانه شوند و کارهای عجیبی از آن‌ها سر بزند، گاهی علیه شما متحد شوند تا برای همیشه هوش مصنوعی را از کار بیندازند و گاهی هم با خوشحالی به زندگی خود ادامه دهند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Oxygen Not Included و Surviving Mars را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Starmancer با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.