دانلود بازی Startup Panic برای کامپیوتر

دانلود بازی Startup Panic

قطعاً تا به امروز نام کلمه استارت آپ به گوش شما خورده است، شرکت‌های تازه و نوپایی که معمولاً توسط تیمی از افراد جوان شکل می‌گیرند تا مسیری را به سمت موفقیت طی کنند. استارت آپ مملو از چالش‌های مختلف بوده و جوانب بسیاری در آن باید مدیریت شود تا بتواند یک پروژه موفق محسوب شود و به سوددهی برسد. بازی Startup Panic از استودیو Algorocks عنوانی جدید بوده که همین سوژه‌های استارت آپی را در قالب بازی ویدیوی جذاب مدیریتی برای شما شبیه‌سازی می‌کند تا در دنیای پیکسلی و دوبعدی‌اش، شرکت نوپای خودتان را تأسیس کنید.

مانند تمامی بازی‌های مدیریتی، باید ابتدا از صفر شروع کنید. برای این کار اتاق کوچکی در اختیار شما قرار می‌گیرد که با وسایل ساده و تعداد کامپیوتر مجهز شده است. شما ابتدا پروژه‌های ساده را قبول می‌کنید و از آنجا مسیر خود را به سمت پیشرفت و توسعه طی خواهید کرد. به‌تدریج، افرادی بیشتری استخدام می‌کنید، محل شرکت را گسترش می‌دهید و تجهیزات بیشتری برای آن خریداری خواهید کرد که در نهایت، به درآمدزایی بیشتر و اجرای پروژه‌های بزرگ‌تر منجر می‌شود.

آموزش دادن به افراد تیم، ساخت‌وساز، کسب درآمد، توسعه شرکت و افزودن قابلیت‌های جدید به آن و رقابت با سایر استارت آپ‌ها از ویژگی‌های دیگری است که باید مدیریت کنید. اگر زمانی به پول بیش از اندازه نیاز داشتید، می‌توانید وام بگیرید تا برای مدتی هزینه‌های خود را پوشش دهد. عمق گیم پلی بازی بالا بوده و به دلیل طراحی زیبا و هنری عناصرش، تجربه‌ای ناب و لذت‌بخش را به خوردتان می‌دهد، تجربه‌ای که نظیرش را در هیچ بازی دیگری نداشته‌اید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Planet Coaster و Prison Architecture را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Startup Panic با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.