دانلود بازی Stellar Tactics برای کامپیوتر

دانلود بازی Stellar Tactics

ماجراجویی در فضا یکی از بهترین سوژه‌ها برای ساخت فیلم‌های علمی تخیلی و بازی‌های ویدیویی است. حتی استودیوهای بزرگ نیز هر از چند گاهی دست به ساخت عناوین علمی تخیلی در فضا می‌زنند که موفق نیز ظاهر می‌شوند. موفقیت بازی Guardians of the Galaxy مثال بارزی برای همین امر است. بازی Stellar Tactics از استودیو Maverick Games عنوانی نقش‌آفرینی با همین سوژه علمی تخیلی بوده که ماجراجویی‌های متعددی را در کهکشان وسیع و گسترده برای تجربه در اختیار شما قرار می‌دهد.

این بازی در واقع حس و حال نوستالژی عناوین نقش‌آفرینی کلاسیک را در قالبی جدید و علمی تخیلی به خوردتان خواهد داد. علاوه بر ماجرای داستانی غیرخطی و پرعمق، مبارزات گسترده تاکتیکی و استراتژیک که به سبک نوبتی اجرا می‌شوند و گشت‌وگذار در دنیایی وسیع و جهان‌باز از ویژگی‌های بارزی هستند که تجربه این عنوان را به‌شدت سرگرم‌کننده و لذت‌بخش کرده‌اند. شما برای پیشروی در این بازی باید ابتدا تیمی از نیروهای زبده و ماهر را تشکیل دهید و با گشت‌وگذار توسط سفینه‌های فضایی، در کهکشان ماجراجویی کنید. نقشه بازی بیش از 10 هزار منظومه مختلف داشته که در هر کدام ماجراها و رازهای نهفته‌ای انتظار شما را می‌کشد.

برای ساخت‌وساز کاراکترهای خود بیش از 240 قابلیت و ویژگی منحصربه‌فرد وجود دارد که با پیشروی در بازی می‌توانید به شکلی دلخواه آن‌ها را باز کنید. تنوع بالای آیتم‌ها و تجهیزات و همچنین بیش از 40 مدل سفینه فضایی، از دیگر ویژگی‌های بازی هستند که در کنار محتوای داستانی و تنوع بالای مأموریت‌ها، تجربه آن را به‌شدت لذت‌بخش خواهد کرد. ماجراجویی در فضا یکی از زیباترین تجربیات است که بازی Stellar Tactics به شکلی کامل آن را در اختیار شما قرار خواهد داد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Wasteland 3 و Ascent را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Stellar Tactics با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.