دانلود بازی Stellaris Necroids برای کامپیوتر

Stellaris Necroids

بازی‌های استراتژیک زیادی در بازار وجود دارند اما همگی محبوب و پرطرفدار نیستند. این نوع بازی‌ها نیازمند تعادل مناسبی میان المان‌های مختلف هستند و هر استودیویی نمی‌تواند یک عنوان موفق را در این ژانر شلوغ بسازد. شرکت Paradox Interactive مدت‌هاست به ساخت بازی‌های استراتژیک می‌پردازد و در سال 2016 بود که تصمیم به انتشار یک بازی بسیار جذاب گرفت تا این ژانر محبوب را به مرزهای تازه‌ای بکشاند. این بازی Stellaris بود که یک اثر هیجان‌انگیز با درون‌مایه سفر در فضا و سیاره‌های پیرامون بود و به موضوع جالبی می‌پرداخت: این دفعه دیگر زمین برای شما کافی نخواهد بود و برای اینکه مرزهای پادشاهی انسانی را به‌کرات و ستاره‌های دیگر نیز بکشانید، یک چالش فوق‌العاده سخت پیش روی شماست. با دانلود بازی Stellaris Necroids شروع به ساخت امپراتوری خود کنید.

این بازی در مورد آینده‌ای دور صحبت می‌کند که با کشف سفرهای بین ستاره‌ای، به پله تازه‌ای از تاریخ بشر رسیده‌ایم و برای جستجو در فضای پیرامون و دست‌یابی به قدرت بیشتر، دنبال کرات دیگر رفته‌ایم. Stellaris Necroids با انتخاب یک نژاد شروع می‌شود، هرکدام از نژادهایی که می‌بینید نیز دارای قدرت‌های مخصوص خود هستند و به همین دلیل باید عاقلانه انتخاب کنید. بعدازآن است که وارد سال 2200 می‌شوید و باید کار گسترش قلمرو خود را شروع کنید. می‌توانید بیش از 40 درصد از سیاره‌های موجود را به تصرف خود درآورید و برای این کار گزینه‌های زیادی دارید، حمله کنید یا اینکه هم‌پیمانش شوید! مهم‌ترین نکته این است که تجارت و دادوستد، اهمیت زیادی در طول بازی دارد و بنابراین باید گوشه‌ای از چشمتان به آن باشد بعدازآن است که وارد بخش دیپلماسی خواهید شد و پیشنهاد می‌کنیم ابتدا این گزینه را بررسی کنید تا اینکه رسماً وارد جنگ مستقیم شوید و تمدن یک سیاره را به تلی از خاکستر تبدیل کنید.

در بسته الحاقی Stellaris Necroids یک نوع نژاد بسیار باهوش اضافه‌شده که مرگ را از زندگی حذف کرده و به بازیکنان اجازه‌ی ساخت امپراتوری‌هایی می‌دهد که قرار نیست به این سادگی به کتاب‌های تاریخ بپیوندند. این DLC جدید، چالش‌ها و آیتم‌های تزئینی بیشتری برای شما آماده کرده تا ظاهر خود را با نژاد جدید بازی ست کنید. این نژاد جدید تأثیر بسیار زیادی روی دنیای پیرامون می‌گذارد و تغییرات زیادی در زمینه تعادل قوا ایجاد می‌کند که ممکن است قدرت امپراتوری‌های موجود را افزایش دهد. بیشتر تغییرات بازی ظاهری است و روند پیشین این بازی استراتژیک، دست‌نخورده باقی‌مانده است. این بازی تجربه‌ای تکرار نشدنی سرشار از هیجان است. در این سبک بازی‌های Hearts of Iron و Command And Conquer4 Tiberian Twilight را تجربه کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Stellaris Necroids با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.