دانلود بازی Stellaris Nemesis برای کامپیوتر

دانلود بازی Stellaris Nemesis

بازی‌های استراتژیک هرچند این روزها کمتر موردتوجه هستند اما جذابیت خارق‌العاده‌ای از زمان‌های گذشته داشته‌اند و تا به امروز نیز اگر عنوان مناسب و کاملی در این سبک ساخته شود، همواره به موفقیت چشم‌گیر و محسوس می‌رسد. بازی Stellaris از استودیو Paradox development عنوانی بود که این سبک پرطرفدار را به فضای بیکران و کهکشان‌ها برد و تجربه بسیار مهیج و به‌یادماندنی‌ای را به بازیکنان ارائه داد.به‌تازگی بسته الحاقی Nemesis نیز برای این عنوان موفق منتشرشده تا محتوای تازه و جدیدی را در اختیار بازیکنان قرار دهد و دنیای بازی را گسترش دهد.

در بسته الحاقی Nemesis شما ابزارهای متعدد بسیاری برای کنترل و فرمانروایی بر کهکشان در دسترس خواهید داشت. حال سؤال اینجا است که آیا باقدرت بی‌پایان خود، کهکشان را نجات خواهید داد و یا برعکس تمام آن را به نابودی می‌کشانید.یکی از قابلیت‌های جدید امکان نابودی کامل ستارگان بزرگ است که در صورت انجام آن تمامی آن منظومه و سیارات آن با هر موجود زنده‌ای که در آن وجود داشته باشد منهدم می‌شود. به‌جز این تعداد قابل‌توجهی سفینه قدرتمند جدید در این بسته الحاقی به بازی اضافه‌شده تا محتوای تازه‌ای را در بازی ایجاد کند و شما را سرگرم نگه دارد.
بسته الحاقی Nemesis انتخاب‌های زیادی را پیش روی شما قرار می‌دهد. به‌عنوان قدرت برتر در کهکشان می‌توانید ظالم و پلید باشید و یا برعکس برای بهبود و نجات آن تلاش کنید تا نظم و قانون را در ابعاد کهکشانی ایجاد کرده و سرنوشتی خوب برای آن رقم بزنید. همه‌چیز در دستان قدرتمند شما خواهد بود!

بازی در آینده دور اتفاق می‌افتد که انسان‌ها قابلیت سفر در فضا و کهکشان‌ها را پیداکرده‌اند و تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته‌ای را در اختیاردارند. این امر آن‌ها را با موجودات پیشرفته دیگر درگیر می‌کند که منجر به شکل‌گیری جنگ‌های کهکشانی متعددی می‌گردد. شما باید در نقش فرمانده نیروهای خود را در فضا کنترل کنید و سفینه‌های جنگی مختلفی که در اختیاردارید را در مسیر پیروزی قرار دهید.

به‌جز عناصر کلاسیک بازی‌های استراتژیک، وجود پیشرفت‌های مختلف در تکنولوژی که به نیروهای شما قابلیت‌های جدیدی نیز می‌دهد ازجمله نکات مثبت این بازی موفق است. میدان نبردی که در فضا به وجود آمده و در تمامی ابعاد قابل مدیریت است ، سبک جدیدی را در دل این گیم پلی استراتژیک متولد کرده که تابه‌حال آن را در هیچ بازی دیگری تجربه نکرده باشید. گرافیک چشم‌نواز و زیبا که فضا را با زیبایی هر چه تمام‌تر و جزییات بالا پیش چشمان شما به نمایش می‌کشد نکته حائز اهمیت دیگری است که به لذت‌بخش کردن تجربه بازی کمک شایانی کرده است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های X4: Foundation و Battlestar Galactica Deadlock Armistice را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Stellaris Nemesis با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.