دانلود بازی Stirring Abyss برای کامپیوتر

دانلود بازی Stirring Abyss

نمود سبک لاوکرفت را به‌سادگی می‌توان در برخی بازی‌های ویدیویی پیدا کرد. این نویسنده که مهارت خاصی در تصویرپردازی‌های منحصربه‌فرد و خلق هیولاهای مخوف داشت، الهام‌بخش ساخت عناوین متعددی در صنعت بازی‌های ویدیویی شد. بازی‌هایی که با الهام از سبک نوشته‌های لاوکرفت طراحی می‌شوند، مخاطبان خاصی دارند و جذابیت خود را به شکلی متفاوت به خورد آن‌ها می‌دهند. بازی Stirring Abyss از استودیو Sleepy Sentry عنوانی ماجرایی با همین سوژه بوده که در آن باید رازهای مرموز و هولناک اعماق اقیانوس را کشف کنید.

بازی تلفیقی از عناصر ماجرایی و نقش‌آفرینی نوبتی را به خوردتان می‌دهد و به دلیل سبک لاوکرفتی‌اش، تصاویر حیرت‌انگیز و هولناکی را در اعماق آب پیش چشمانتان به نمایش خواهد گذاشت. داستان بازی در مورد تلاش‌های یک غواص برای نجات دادن اعضای کشتی‌اش است. در این مسیر پرمخاطره ماجراهای زیادی در انتظارش است و تصمیم‌هایی که می‌گیرد، نه‌تنها سرنوشت دوستانش را رقم میزند، بلکه برای تمام بشریت اهمیت خواهد داشت. آیا همه‌چیز به تباهی کشیده می‌شود یا از این ماجرای هولناک جان سالم به در می‌برید؟

کاراکترهایی که کنترل می‌کنید هر کدام ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصر‌به‌فردی دارند که در شرایط مختلف به کار خواهند آمد. عناصر نقش‌آفرینی بازی بسیار عمیق طراحی شده‌اند و مبارزات نیز در سبک نوبتی و تاکتیکی جریان خواهند داشت. شما با پیدا کردن آیتم‌های مختلف و منابع مهم، تجهیزات بهتری برای خود فراهم می‌کنید تا برای چالش‌های سخت‌تر آماده باشید.

حضور عناصر لاوکرفتی کاملاً محیط‌هایی منحصر به فردی را پدید آورده که نظیرش را در کمتر بازی‌ای دیده‌اید. تصویرپردازی و شکل مراحل و دشمنانی که ملاقات می‌کنید بسیار هنری و متفاوت هستند و اتمسفری قوی و هولناک را در اعماق اقیانوس پدید آورده‌اند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Wartales و Fight in Tight Spaces را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Stirring Abyss با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.