دانلود بازی Strange Horticulture برای کامپیوتر

دانلود بازی Strange Horticulture

بازی‌های ویدیویی می‌توانند سوژه‌های مختلف را در قالب‌های متفاوتی در اختیار ما قرار دهند. برای مثال می‌توانید در بازی‌های شبیه‌ساز، انواع فعالیت‌های دنیای واقعی را به شکلی واقع‌گرایانه تجربه کنید و یا در عناوین معمایی، روایت‌های جذاب و مرموزی را به خورد خود دهید که نظیرش را در کتاب‌های داستان تجربه کرده‌اید. بازی‌های معمامحور یکی از بهترین سبک‌ها برای ارائه متفاوت سوژه‌ها به مخاطب هستند. بازی Strange Horticulture از استودیو Bad Viking عنوانی معمایی بوده که ماجراجویی و سر و کله زدن با گل و گیاه را در یک گلخانه بزرگ برای شما آماده کرده است تا در آن سرگرم شده و لذت ببرید.

بازی در سرزمینی به اسم Undermere جریان دارد که بسیار سرسبز بوده و مملو از جنگل‌های انبوه و کوه و تپه است. شما به‌عنوان صاحب گلخانه‌ای بزرگ وارد ماجرا می‌شوید و با در اختیار قرار دادن انواع گیاهان به مشتری‌ها، زندگی را سپری می‌کنید. مشتری‌های شما می‌توانند شکل و ظاهر متفاوتی داشته باشند و هر کدام قصد متفاوتی برای خرید کردن از شما دارند، شاید هم پشت پرده برخی از آن‌ها چیزهای شومی پنهان باشد، اما این موضوع به شما ارتباطی ندارد، شما فقط فروشنده هستید!

به‌جز تعامل با مشتری‌ها و یادگیری ویژگی‌های هر گیاه، بخشی از گیم پلی بازی به گشت‌وگذار در منطقه و پیدا کردن گل و گیاه‌های جدید اختصاص دارد. در طول این گشت‌وگذار ممکن است به گیاه‌های مختلفی بر بخورید که ویژگی‌های مرموزی دارند و ممکن است بسیار خطرناک باشند و یا از طرفی قدرت‌های جدیدی در اختیار شما قرار دهند. با یادگیری ویژگی‌های هر گیاه، می‌توانید از تأثیر آن‌ها در روند روایت داستان استفاده کنید، شاید معجون‌های دارویی معجزه‌آسا بسازید و یا برعکس، انواع زهرهای کشنده را وارد بازار کنید!

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Escape Simulator و Sherlock Holmes Chapter One را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Strange Horticulture با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.