دانلود بازی Strategic Command World War I برای کامپیوتر

دانلود بازی Strategic Command World War I

باوجوداینکه برای ساخت بازی‌های ویدیویی بیشتر سوژه جنگ جهانی دوم موردتوجه واقع‌شده است، اما برخی از سازندگان نیم‌نگاهی به جنگ جهانی اول هم انداخته‌اند تا تجربه‌ای نسبتاً متفاوت را به بازیکنان هدیه دهند. عنوان Battlefield 1 یکی از موفق‌ترین بازی‌ها در سبک شوتر اول‌شخص بود که از همین جنگ الهام گرفته‌شده بود. رخدادهای جنگ جهانی اول شاید نسبت به جنگ جهانی دوم کمتر باشد اما با دقت در آن، وقایع تاریخی بسیار تلخ و مهیجی می‌توان یافت. بازی Strategic Command World War I از استودیو Fury Software در سبک استراتژیک این جنگ بزرگ را روایت می‌کند.

بازی بیشتر جوانب این جنگ را پوشش داده است و ماجرای مهمی نیست که در بازی به آن اشاره نشده باشد. سبک بازی را می‌توان Grand Strategy دانست چراکه نقشه‌ای وسیع و بزرگ را که با بلوک‌های مختلفی تقسیم‌بندی شده است در اختیار شما قرار می‌دهد و باید نیروهای خود را با هوشمندی در میان این بلوک‌ها جای‌گذاری کنید. درواقع گیم پلی بیشتر شبیه به یک شطرنج با مهره‌های فوق پیشرفته است و شما باید بیشتر به فکر جای‌گذاری و تاکتیک‌های استراتژیک باشید.

وجود این نقشه‌های بزرگ و دقتی که در روایت تاریخی این بازی به‌کاررفته است، تجربه‌ای جدید و متفاوت از جنگ جهانی اول را در اختیار شما قرار می‌دهد. طیف گسترده‌ای از نیروهای آن زمان که بسیار دقیق و مشابه با واقعیت طراحی‌شده‌اند در دسترس هستند. همچنین امکان ارتقا نیروها، راه‌حل‌های دیپلماتیک و نظامی و … در بطن گیم پلی بازی گنجانده شده تا تجربه شما بیش‌ازپیش سرگرم‌کننده باشد.

اگر می‌خواهید فرمانده‌ای قابل و هوشمند در زمان جنگ جهانی باشید، Strategic Command World War I گزینه مناسبی است. بازی با تمام نکات و ویژگی‌های تاکتیکی خودش تجربه‌ای متفاوت و لذت‌بخش را برای شما آماده کرده تا هوشتان را به چالش بکشاند و ساعت‌ها سرگرمتان کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Total War Rome Remastered و Stellaris را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Strategic Command World War I با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.