دانلود بازی Strategic Command WWII War in Europe برای کامپیوتر

دانلود بازی Strategic Command WWII War in Europe

سری بازی‌های Strategic Command یکی از بهترین و واقع‌گرایانه‌ترین عناوین در سبک استراتژیک نوبتی هستند که علاوه بر گیم پلی عمیق و تاکتیکی، روایت‌های جذابی را از جنگ‌های بزرگ تاریخ به خوردتان خواهند داد. شماره اول این سری، به نبردهای بزرگ جنگ جهانی اول پرداخت، سوژه‌ای که چندان به آن پرداخته نشده بود. بازی Strategic Command WWII War in Europe شماره دوم این بازی جذاب بوده که توسط استودیو Fury Software منتشر شده است و این بار روایت‌های مهیج، پرعمق و جذابی از بزرگ‌ترین جنگ تاریخ یعنی جنگ جهانی دوم به خوردتان خواهد داد.

این بازی نیز مانند شماره قبلی، بیشتر جوانب این جنگ را پوشش داده است و ماجرای مهمی نیست که در بازی به آن اشاره نشده باشد. سبک بازی را می‌توان Grand Strategy دانست چراکه نقشه‌ای وسیع و بزرگ را که با بلوک‌های مختلفی تقسیم‌بندی شده است در اختیار شما قرار می‌دهد و باید نیروهای خود را با هوشمندی در میان این بلوک‌ها جایگذاری کنید. درواقع گیم پلی بیشتر شبیه به یک شطرنج با مهره‌های فوق پیشرفته است و شما باید بیشتر به فکر جایگذاری و تاکتیک‌های استراتژیک باشید.

وجود این نقشه‌های بزرگ و دقتی که در روایت تاریخی این بازی به‌کاررفته است، تجربه‌ای جدید و متفاوت از جنگ جهانی اول را در اختیار شما قرار می‌دهد. طیف گسترده‌ای از نیروهای آن زمان که بسیار دقیق و مشابه با واقعیت طراحی‌شده‌اند در دسترس هستند. همچنین امکان ارتقا نیروها، راه‌حل‌های دیپلماتیک و نظامی و… در بطن گیم پلی بازی گنجانده‌شده تا تجربه شما بیش‌ازپیش سرگرم‌کننده باشد.

امکان کنترل هر دو جناح در جنگ جهانی دوم وجود دارد. روایت‌های جنگی بسیاری در داخل سناریوهای بازی وجود داشته و طیف گسترده‌ای از نیروهای زمینی، هوایی و دریایی را در میدان بزرگ نبرد رهبری خواهید کرد. در مجموع، تجربه‌ای تاکتیکی، پرمحتوا و عمیق از جنگ جهانی دوم را داخل بازی برای خود رقم می‌زنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Hearts of Iron IV و Strategic Command World War 1 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Strategic Command WWII War in Europe با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.