دانلود بازی Streets of Rage 4 Mr X Nightmare برای کامپیوتر

دانلود بازی Streets of Rage 4 Mr X Nightmare

گیمرهای قدیمی حتماً بازی‌ای با نام شورش در شهر را به یاد دارند و با آن خاطرات شیرین زیادی در دوران کودکی خود ساخته‌اند. این بازی که با دوربین دوبعدی بر محور مبارزات تن‌به‌تن قرار داشت، محبوبیت بسیار بالایی میان بازیکنان مختلف پیدا کرد. به دنبال این موفقیت، شماره‌های بیشتری از بازی توسط استودیو Dotemu ساخته شد تا سرانجام به بازی Streets of Rage 4 برسیم که به‌تازگی بسته الحاقی Mr X Nightmare نیز برای آن منتشرشده است.

در بسته الحاقی Mr X Nightmare محتوای جدیدی برای این بازی جذاب منتشرشده است. از ویژگی‌های این بسته می‌توان به سه کاراکتر جدید، چالش‌ها هفتگی و حالت Survival، امکان شخصی‌سازی مبارزها و همچنین سلاح‌ها و دشمنان جدید اشاره کرد که تجربه این بازی مهیج و جذاب را لذت‌بخش‌تر کرده و با ارائه محتوای جدید، می‌تواند شما را ساعت‌های بیشتری سرگرم بازی نگه دارد.

اصول گیم پلی بازی در این شماره نیز مانند تمام شماره‌های پیشین حفظ‌شده و با عنوانی کلاسیک و نوستالژیک سروکار خواهید داشت. شما ابتدا بین کاراکترهای مختلفی که وجود دارد، یکی را انتخاب کرده و برای ایجاد هرج‌ومرج و آشوب در شهر راهی مسیری خطرناک خواهید شد. مبارزات تن‌به‌تن، عنصر اصلی این بازی بوده و جذابیت زیادی را به گیم پلی آن تزریق کرده است.

بازی از 12 مرحله مختلف تشکیل‌شده که در پایان هرکدام هم باید با Boss منحصربه‌فرد آن منطقه وارد مبارزه شوید و چالش بیشتری را تجربه کنید. همچنین با پیشروی در بازی، می‌توانید کاراکترهای قدیمی‌تر این سری محبوب را باز کرده تا حس نوستالژی را به معنای واقعی تجربه کنید. گرافیک بازی هم باوجوداینکه ارتقا یافته اما سبک و سیاق کلاسیک و قدیمی خودش را حفظ کرده تا اصالت را به‌طور کامل در آن ببینید. انیمیشن‌ها و سبک مبارزات نیز باوجود دوبعدی بودن، با دقت فراوان پیاده‌سازی شده‌اند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Dragon Ball Z Fighter و Tekken 7 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Streets of Rage 4 Mr X Nightmare با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.