دانلود بازی Subnautica Below Zero برای کامپیوتر

دانلود بازی Subnautica Below Zero

دنیای زیر آب یکی از مرموزترین دنیاهای انسان‌ها است. باوجود پیشرفت بسیار زیاد تکنولوژی انسان‌ها، هنوز بخش زیادی از اعماق اقیانوس‌ها ناشناخته مانده است و رازهای زیادی درون آن نهفته است. سفر به اعماق اقیانوس‌ها امری چالش‌برانگیز و خطرناک است اما تجربه آن در یک بازی ویدیویی نه‌تنها خطری ندارد، بلکه می‌تواند جذاب و سرگرم‌کننده هم باشد. بازی Subnautica: Below Zero از استودیو Unknown Worlds Entertainment تجربه اکتشاف اعماق اقیانوس را برای شما فراهم کرده است؛ اما این اقیانوس در سیاره‌ای بیگانه واقع‌شده است!

داستان بازی 2 سال بعد از وقایع شماره اول جریان دارد. شما دوباره به سیاره بیگانه برگشته‌اید تا راز و رمزهای پنهان آن را برملا کنید. در این دنیای بیگانه شما باید اول‌ازهمه برای زنده ماندن خود فکری کنید. ساخت‌وساز محلی برای اقامت، تجهیزات مختلف و ارتقا آن‌ها برای دست‌یابی به اعماق بیشتر اقیانوس ازجمله کارهایی است که در بازی برای شما ضروری خواهد بود. این بار نسبت به شماره قبل از ابتدا تجهیزات بیشتری در اختیار دارد و آماده‌تر هستید.

ازجمله نکاتی که بازی Subnautica: Below Zero به‌شدت جذاب می‌کند، گرافیک زیبای آن است. تجربه دنیای زیر آب با این سطح از جزییات قطعاً لذت‌بخش خواهد بود و ازآنجاکه سیاره موجود در بازی، بیگانه است، دست سازندگان در ایده پردازی و نوآوری برای بافت گیاهی و جانوری آن باز بوده و موجودات جذاب و رنگارنگ متعددی را در آن ملاقات می‌کنید.

بازی، اقیانوسی وسیع برای اکتشاف است. محیط‌های گسترده و مختلفی در زیر آب وجود دارد که باید به هرکدام سفرکرده و رازهای آن را برملا کنید. برای رسیدن به هر قسمت تجهیزاتی مخصوص می‌خواهید که به‌مرور با پیشروی در بازی آن‌ها را به دست خواهید آورد. وجود طیف گسترده‌ای از موجودات بیگانه آبزی، پوشش‌های گیاهی و آیتم‌های مختلف در کنار روند داستانی بازی که شما را در جست‌وجوی خواهر گم‌شده خود قرار می‌دهد، یک بازی کامل و جذاب پدید آورده که تجربه‌اش برای هر کس می‌تواند لذت‌بخش و به‌یادماندنی باشد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Subnautica و Yoshi’s Crafted World را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Subnautica Below Zero با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.