دانلود بازی Subnautica برای کامپیوتر

دانلود بازی Subnautica

بازی Subnautica ساخته‌ی جدید استدیوی مستقل Unknown Worlds Entertainment در ژانر زنده ماندن است که به‌تازگی نسخه‌ی دسترسی پیش از عرضه‌ی آن بر روی پلتفرم Steam برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرارگرفته است. استدیوی Unknown Worlds Entertainment که سابقه‌ی ساخت بازی‌های فراوانی را در ژانر زنده ماندن را دارد در بازی جدید خود نیز به اعماق آب‌ها رفته جایی که در آن جز تاریکی چیز زیادی برای مشاهده وجود ندارد، ازآنجاکه اعماق اقیانوس‌ها مکانی هست که دانشمندان با وجود پیشرفت عظیم تکنولوژی هنوز نیز موفق به کشف آن نشده‌اند، استدیوی Unknown Worlds Entertainment این مکان را برای محیط بازی خود انتخاب کرده، زیرا آن‌ها می‌توانند هر چیزی را که خواستند در این دنیا قرار دهند.

شما در بازی نقش یک غواص را قرار دارید و باید سعی کنید که در محیط خطرناک بازی که مملو از موجودات خطرناک و خطرهای پیش‌بینی‌نشده است زنده بمانید، علاوه بر این‌ها اکسیژن شما نیز در بازی اهمیت فراوانی دارد، زیرا هرلحظه ممکن است که کپسول شما به پایان برسد.

گیم پلی بازی علاوه بر این که ژانر زنده ماندن را در خود جای داده نشانه‌هایی نیز از سبک‌های ماجراجویی و نقش‌آفرینی دارد، بازی دارای محیط بسیار بزرگی است که شما می‌توانید با جستجو در این دنیای عظیم آیتم‌های بسیار باارزشی به دست بیاورید، علاوه بر این‌ها شما می‌توانید برای در امان ماندن از شر بقیه‌ی موجودات برای خود سرپناهی بسازید و از آن استفاده کنید. در کل گیم پلی بازی بسیار گسترده و با آزادی عمل بالا طراحی‌شده، به صورتی که بازی حتی پس از گذشت ماه‌ها نیز شما را خسته نخواهد کرد.

جلوه‌های بصری بازی نیز با اینکه در حد یک بازی نسل هشتمی نیستند، اما طوری طراحی‌شده‌اند که به تجربه‌ی کلی شما از بازی آسیبی نخواهند زد و شما از گرافیک بازی ناامید نمی‌شوید.

اگر از علاقه‌مندان بازی‌های ژانر زنده ماندن و ماجراجویی هستید، Subnautica بازی است که می‌تواند با محیط بزرگ و اسرار آمیزش شما را تا مدت‌ها سرگرم خود کند.

هم اکنون این بازی را از وب‌سایت کلوپ استاد بازی دانلود کنید.