دانلود بازی Super Meat Boy برای کامپیوتر

دانلود بازی Super Meat Boy

بازی‌های ژانر سکوبازی و پلتفرمر در طول سالیان دراز افراد زیادی را سرگرم خودساخته‌اند. چه روی کنسول‌های دستی باشند یا رایانه‌های فوق‌العاده قدرتمند، دویدن به سمت هدف و فرار است دست یک سری چالش‌ها و موانع بسیار جالب بوده است و افراد زیادی را به سمت خود کشانده است. در این میان استودیو Team Meat ما را با یک پسر گوشتی در بازی Super Meat Boy آشنا کرد که صرف سادگی داستانش، یک تجربه‌ای فوق‌العاده هیجان‌انگیز را ارائه می‌دهد و ساعت‌ها بازیکن را در دل معماها و چالش‌های مختلفش نگه خواهد داشت و به‌سختی می‌توانید دست از این بازی بشویید.

بازی Super Meat Boy شمارا در نقش یک‌یک مکعب گوشت قرار می‌دهد که در تلاش است تا معشوقه خود را که اسیر چنگال یک فرد خبیث است نجات دهد و دائماً به دنبال او می‌دود. تمام بازی در همین تعقیب و گریز خلاصه می‌شود اما نکته‌ای که این بازی را به‌یادماندنی و دوست‌داشتنی کرده است، گیم پلی بسیار جذاب آن است. سکوبازی های سریع‌تر و دیوانه‌وار آن بسیار اعتیادآور است و هم‌زمان باخرد کردن اعصاب بازیکن، می‌تواند او را عاشق خود سازد. در این بازی هزاران با خواهید مرد و نیم ثانیه دیگر دوباره زنده خواهید شد و بعید است که بعد از بارها مردن بازهم این بازی را رها کنید یا یک‌لحظه دست از کیبورد بردارید. در کنار گیم پلی جذاب آن، موسیقی دل‌نشینی نیز قرار داده‌شده است و همین باعث شد که بازی توسط بسیاری از منتقدان تحسین شود و افراد زیادی را عاشق خود کند.

بازی Super Meat Boy جدالی سخت برای نجات عشق زندگی است. درراه نجات معشوقه خود ممکن است مجبور به پریدن از یک سری دیوارهای بلند شوید یا اینکه از میانه اره‌های برنده‌ای بگذرید و البته غارهای فوق‌العاده ترسناکی نیز سر راه شما خواهند بود. ممکن است فکر کنید این بازی بسیار راحت و آسان است اما باید گفت که دقت عمل فوق‌العاده‌ای برای اجرای این بازی نیاز دارید و به‌مرورزمان نیز سختی فوق‌العاده این بازی را درک خواهید کرد. ممکن است بعد از چند وقت حس کنید که مراحل بازی دیگر چندان لذت‌بخش نیستند و برای همین می‌توانید از بخش طراحی مرحله استفاده کنید و خودتان یک مرحله مطابق باسلیقه‌تان بسازید. و آن را با بقیه به اشتراک بگذارید. داستان بازی بدون آنکه فکر کنید شمارا تکان خواهد داد. اگر به این سبک علاقه‌مند هستید می‌توانید نگاهی به Celeste و Dead Cells و Shio بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی Super Meat Boy با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.