دانلود بازی Super Toy Cars Offroad برای کامپیوتر

Super Toy Cars Offroad

سبک اتومبیل‌رانی از گذشته یکی از سبک‌های جذاب و سرگرم‌کننده در بازی‌های ویدیویی بوده است. تنوع بازی‌های این ژانر در حد بالایی بوده و برای سلایق مختلف، عناوین بسیاری وجود دارد. کنترل و رانندگی اتومبیل‌های مسابقه‌ای مختلف در کلاس‌های متنوع، ویژگی بارز بازی‌های مسابقه‌ای هستند. بازی Super Toy Cars Offroad از استودیو Eclipse Games عنوانی مسابقه‌ای بوده که در آن باید ماشین‌های اسباب‌بازی کنترلی را هدایت کرده و از هیجان بی حد و مرز داخل پیست لذت ببرید.

این بازی تمرکز زیادی در کلاس آفرود داشته و تمامی اتومبیل‌های مسابقه‌ای موجود در آن، در همین دسته قرار می‌گیرند. بیشتر پیست‌ها و زمین‌های مسابقه‌ای مسیرهای خاکی و شنی هستند که با توجه به سناریو بازی که مربوط به ماشین‌های کوچک کنترلی است، زمین‌های بازی کوچک در دنیای واقعی هستند. شما در این بازی به بیش از 20 مدل اتومبیل مختلف دسترسی دارید که هر کدام ظاهر و ویژگی‌های منحصربه‌فرد دارند. برخی از اتومبیل‌ها چابک و کوچک بوده اما با یک ضربه تخریب می‌شوند و برخی دیگر جثه بزرگی داشته و قدرتمندتر هستند؛ اما سرعت حرکت آهسته‌تری دارند.

گرافیک بازی یکی از ویژگی‌های بارز و جذابش بوده که طراحی‌های همه‌چیز را به‌خوبی انجام داده و تصاویر پر جزییات و زیبایی را خلق کرده است. تمامی اتومبیل‌ها و اجزای آن با دقتی بالا طراحی شده‌اند. علاوه بر این وجود فیزیک واقع‌گرایانه و قابلیت تخریب پذیری اتومبیل‌ها هیجان و لذت بیشتری به گیم پلی بازی افزوده که نظیرش را در کمتر بازی دیگری مشاهده خواهید کرد. در مجموع بازی Super Toy Cars Offroad را می‌توان تجربه‌ای لذت‌بخش در سبک اتومبیل‌رانی آرکید دانست.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Need for Speed Heat و F1 2020 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Super Toy Cars Offroad با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.