دانلود بازی Superhot VR برای کامپیوتر

Superhot VR

فناوری واقعیت مجازی تابه‌حال راه زیادی را پیموده است. این فناوری ابتدا بسیار ساده و پیش‌پاافتاده بود و پیشرفت‌های اخیر باعث تولید بازی‌های بسیار جالبی برای هدست های واقعیت مجازی و این پلتفرم جذاب شده است. اگر به چند سال پیش نگاه بیندازیم، چندین بازی را خواهیم دید که در پیش انداختن این فناوری پرچم‌دار بوده‌اند. یکی از این بازی‌ها، عنوان Superhot VR است که توسط استودیو SUPERHOT Team ساخته و منتشرشده است. بازی درواقع یک شوتر بسیار جذاب در دنیای آدم‌های قرمزرنگ است، جایی که آن‌ها یکی پس از دیگری به سمت شما هجوم می‌آورند و حسابی با تفنگ و سلاح‌هایشان اذیتتان خواهند کرد.

داستان بازی Suerhot VR در عین سادگی بسیار پیچیده است. شما نقش یک شخصیت ناشناخته رادارید که ابتدا و به‌صورت یک سری پیام‌های متنی از گذشته و اینکه چرا در این دنیا قرارگرفته‌اید اطلاع پیدا می‌کنید. بعدازآن است که افرادی قرمزرنگ پشت سر هم به سمت شما فرستاده می‌شوند و تا آخر بازی با خودتان کلنجار خواهید رفت که این افراد چرا واقعاً دست از شما برنمی‌دارند. بازی بیش از 30 مرحله جذاب است و در تمامی این مراحل ابتدا بدون هیچ‌گونه سلاحی وارد بازی خواهید شد و سپس باید در برابر چند حریف قرار بگیرید و آنگاه پی خواهید برد که نبرد با این قرمزی‌ها چندان آسان هم نیست. درواقع بازی مانند یک پازل بزرگ طراحی‌شده است و تا زمانی که شما هیچ حرکتی انجام ندهید، اتفاقی نخواهد افتاد اما همین‌که دوربین را تکان دهید، دشمن مانند برق جلوی شما حاضر می‌شود و حتی ممکن است فرصت کردن را نیز به شما ندهند.

بازی Superhot Mind Control Delete سومین نسخه از فرانچایز Superhot نام دارد. در این بازی بیشتر از پیش غرق دنیای سفید و قرمز خواهید شد و داستان بیشتری خواهید شنید. این بازی نسبت به نسخه‌های پیشین گسترده‌تر شده است و مبارزه با ویژگی اسلوموشن جذابیت بیشتری پیداکرده است. قدرت بیشتری روی کنترل بازی خواهید داشت و شخصیت‌های جدید بازی را بیش‌ازپیش مرگ‌بار کرده است. تفنگ خود را آماده کنید و با رگبار گلوله، حریفان قرمزی که سد راه شما قرارگرفته‌اند را نابود کنید. بعد از مدت‌ها انتظار، این بهترین هدیه‌ای بود که تیم توسعه بازی می‌توانست به ما اهدا کند.

جزئیات گرافیکی بازی چندان عجیب و پیچیده نیست و با دنیایی سفیدرنگ با گلوله‌ها و آدم‌هایی قرمزرنگ روبه‌رو هستید که از کریستال ساخته‌شده‌اند و در صورت اصابت گلوله، خردوخمیر می‌شوند. تجربه این بازی در هدست واقعیت مجازی تکرار نشدنی است و این بازی با توجه به گیم گلی بسیار جذاب و نوآورانه خود توانسته تحسین بسیاری از منتقدان را به همراه داشته باشد و حتی بازی جوایز بسیار زیادی را نیز تابه‌حال دریافت کرده است. بازی Superhot VR یک عنوان یک زیبا و متفاوت است و بدون هیچ‌گونه انتظاری به یک شاهکار تبدیل‌شده است. تیراندازی هیجان‌انگیز است و بازی به‌خوبی از المان‌های واقعیت مجازی برای رسیدن به هدف خود و همان سرگرم کردن شما استفاده کرده است. در این سبک نگاهی به Half-Life: Alyx و Beat Saber هم بیندازید.

نکته: این بازی تنها برای کسانی که هدست های واقعیت مجازی دارند قابل اجرا خواهد بود و داشتن یکی از دستگاه های HTC Vive یا Windows Mixed Reality یا Valve Index برای اجرای این بازی الزامی است.

در ادامه برای دانلود بازی Superhot VR با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.