دانلود بازی Supraland Six Inches Under برای کامپیوتر

دانلود بازی Supraland Six Inches Under

گاهی استودیوهای بازی‌سازی، با الهام گرفتن از عناوین مختلف و تلفیق عناصر موفق آن‌ها، بازی‌های خود را طراحی می‌کنند. این کار شاید اصالت را از بازی خارج کند اما از طرفی بازی جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را پدید می‌آورد که ترکیبی از عناصر جذاب را در کنار هم گرد آورده است. بازی Supraland Six Inches Under از استودیو Supra Games عنوانی ماجرایی و معمامحور بوده که عناصری از بازی‌های موفق تاریخ مانند Portal، Zelda و Metroid را کنار یکدیگر گرد آورده تا تجربه‌ای لذت‌بخش را به خوردتان دهد.

این بازی در سبک Metroidvania و با زاویه دوربین اول‌شخص طراحی شده و مملو از ماجراجویی‌های مهیج در دنیایی رنگارنگ است. نصف گیم پلی بازی به گشت‌وگذار در محیط‌ها خلاصه شده و نصف دیگر به حل کردن معماها، عبور از موانع و مبارزه با دشمنان است. این گیم پلی جذاب، بسته به میزان گشت‌وگذار و پیدا کردن مأموریت‌های فرعی، بین 8 تا 20 ساعت زمان شما را خواهد گرفت. وجود عناصر قوی طنز از دیگر ویژگی‌های جذاب این بازی بوده که شما را سرگرم خواهد کرد.

گرافیک ساده و رنگارنگ بازی از دیگر ویژگی‌های بارز آن بوده که ماجراجویی‌های شما را جذاب‌تر می‌کند. بازی مملو از محتوای فرعی بوده که در صورت وقت گذاشتن و گشت‌وگذار به میزان کافی، تمامی آن‌ها را کشف خواهید کرد. مبارزات نیز ساده بوده و کاراکتر شما برای از بین بردن دشمنان به تعدادی قابلیت اصلی دسترسی دارد. طراحی معماها و موانع نیز نوآوری خوبی دارند و برای عبور از آن‌ها باید خوب فکر کنید و از ترکیب قابلیت‌های خود استفاده کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های The Outer Worlds و Moncage را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Supraland Six Inches Under با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.