دانلود بازی Talisman Digital Edition برای کامپیوتر

Talisman Digital Edition

قبل از دورانی که بازی‌های ویدیویی و سرگرمی‌های دیجیتال در دنیا ترند شوند، بسیاری برای سرگرم شدن از بوردگیم‌های فیزیکی استفاده می‌کردند. هرچند بوردگیم‌ها هنوز هم در دنیا محبوبیت دارند و عمر آن‌ها تمام نشده؛ اما نسبت به گذشته، حضور کم‌رنگ‌تری دارند. گاهی استودیوهای بازی‌سازی، تجربه این بوردگیم‌های فیزیکی را وارد دنیای مجازی کرده و بازی‌هایی شبیه به بوردگیم را طراحی می‌کنند. بازی Talisman Digital Edition از استودیو عنوانی با همین ویژگی‌ها بوده که تجربه بوردگیمی محبوب و معروف با همین اسم را به خوردتان می‌دهد.

این بازی ورود شما به دنیای Talisman را که مملو از ماجراجویی‌های فانتزی، دشمنان سرسخت و چالش‌های مختلف است خوش‌آمد می‌گوید. تجربه بازی به طور کامل شبیه به نسخه فیزیکی بوده اما این بار بازی را پشت صفحه‌نمایش سیستم خود مشاهده خواهید کرد. شما به طیف گسترده‌ای از کاراکترهای مختلف با نقاط ضعف و قدرت منحصربه‌فرد دسترسی داشته و ماجراجویی‌های شما بسته به نوع کاراکتر می‌تواند به شکل‌های مختلفی رقم بخورد. هدف اصلی رسیدن به آیتمی به اسم Crown of Command است که فرمانروای اصلی سرزمین را تعیین می‌کند.

گیم پلی بازی ترکیبی از بازی‌های کارتی و مبارزات نوبتی نقش‌آفرینی بوده که قابلیت‌های مختلف را در قالب بوردگیم دیجیتال در اختیار شما قرار می‌دهند. هر کارت، ویژگی‌های مخصوصی داشته و قهرمان‌های شما با پیشروی در بازی، قدرتمندتر می‌شوند و سطح آن‌ها بالاتر می‌رود. عناصر زیادی مثل ساخت‌وساز، استفاده از طلا برای خرید آیتم و پیدا کردن کارت‌های جدید در بازی وجود دارد. هر راند از بازی را می‌توانید در کنار 5 بازیکن دیگر به‌صورت آنلاین یا محلی تجربه کرده و از آن لذت ببرید، در پایان هر راند مقداری تجربه به شما اضافه می‌شود که رکوردتان را در جدول رده‌بندی بیشتر خواهد کرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ For the King را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Talisman Digital Edition با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.