دانلود بازی Tangle Tower برای کامپیوتر

دانلود بازی Tangle Tower

بازی‌های کارآگاهی می‌توانند با تلفیق شدن در سبک‌های دیگر، ماجراهای بسیار سرگرم‌کننده و لذت‌بخشی را به خورد بازیکن دهند. یکی از ساده‌ترین سبک‌هایی که به کمک آن می‌توان عناوین کارآگاهی و معمایی جذاب خلق کرد، سبک Point & Click بوده که به دلیل ساده بودن، تمرکز سازندگان را بر روی عناصر دیگری به‌جز گیم پلی قرار می‌دهد. بازی Tangle Tower از استودیو SFB Games عنوانی جذاب با همین ویژگی‌ها بوده که ماجراهای مرموز و شوم یک عمارت و برج بزرگ را برای شما آماده کرده است تا رازهای مخفی‌اش را برملا کنید.

همان‌طور که اشاره شد، ماجراهای این بازی در برج و عمارت بزرگی جریان دارد که مملو از رازهای مخفی و پنهان است. به‌تازگی شخصیتی به اسم Freya در این عمارت به قتل رسیده و سرنخ‌های بسیاری از قاتل او در گوشه و کنار پنهان است. شما در نقش کارآگاهی زبده و ماهر وارد ماجرا شده تا بتوانید معمای این قتل را حل کرده و قاتل را شناسایی کنید. مراحل بازی به‌طور کامل در اتاق‌ها و مکان‌های مختلف این عمارت بزرگ جریان داشته و هر کدام سبک و سیاق طراحی و هنری منحصربه‌فردی دارند.

از آنجا که با یک بازی Point & Click سر و کار دارید، این بازی پیچیدگی خاصی در گیم پلی ارائه نمی‌دهد و تنها نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، محیط و عناصر مخفی آن است. شما با پیدا کردن آیتم‌های مهم و سرنخ‌ها و کلیک‌های موس، در بازی پیشروی خواهید کرد و در هر مرحله، چیزهای بیشتری از روایت خواهید فهمید. سبک هنری گرافیک بازی که از رنگ‌های متعددی برای طراحی و شکل دادن عناصر استفاده کرده از ویژگی‌های بارز این بازی جذاب هستند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Disco Elysium را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Tangle Tower با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.