دانلود بازی Tank Warfare Tunisia 1943 برای کامپیوتر

دانلود بازی Tank Warfare Tunisia 1943

تانک‌ها یکی از قدرتمندترین و ترسناک‌ترین جنگ‌افزارهای ساخته‌شده توسط انسان‌ها هستند. این شاهکارهای علم مهندسی، با زرهی قدرتمند و قدرت تخریب بالا، می‌توانند نتیجه نبرد را کاملاً تغییر دهند. در طول تاریخ تانک‌ها عضو اصلی ارتش‌های بزرگ و پیشرفته بوده‌اند و همچنان هم یکه‌تاز جنگ‌های زمینی هستند. بازی Tank Warfare Tunisia 1943 از استودیو Graveiteam عنوانی شبیه‌ساز و تاکتیکی بوده که مبارزه با تانک‌های قدیمی دوران جنگ جهانی دوم را برای شما فراهم کرده تا لحظات اکشن و مهیج را داخلش تجربه کنید.

این بازی در سبک شبیه‌ساز طراحی شده و مبارزات در آن نیازمند تاکتیک و استراتژی‌های دقیق از جانب شما است. گیم پلی بازی دو قسمت اصلی دارد که Operational و Tactical نام دارند. در حالت اول مبارزات حالتی نوبتی داشته و استراتژی و نقشه چیدن حرف اول را میزند. در بخش دوم تمامی رویدادها به شکل لحظه‌ای شکل می‌گیرند و جنگ‌ها را مانند یک بازی اکشن تجربه خواهید کرد.

از ویژگی‌های بارز این بازی می‌توان به وسعت بالای نقشه‌ها که گاهی به 400 کیلومترمربع نیز می‌رسد و شبیه‌سازی دقیق وسایل و ادوات جنگی اشاره کرد. بیش از 50 مدل وسیله نقلیه و جنگ‌افزار دوران جنگ جهانی دوم، داخل بازی وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های منحصربه‌فردی داشته و برای کنترل آن‌ها نیازمند تاکتیک متفاوتی هستید. تمامی عناصر بازی از رفتار سربازان گرفته تا قدرت تهاجمی و دفاعی تانک‌ها، شلیک کردن با آن‌ها و… در بازی واقع‌گرایانه طراحی شده تا تجربه لذت بخشی را به خورد شما دهد. برای مثال صدمه دیدن بخش‌های مختلف تانک شما، تأثیر متفاوتی در کارایی آن خواهد گذاشت.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Hearts of Iron IV و World Of Tanks را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Tank Warfare Tunisia 1943 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.