دانلود بازی Teardown برای کامپیوتر

دانلود بازی Teardown

یکی از فعالیت‌های جذاب و غیرقانونی که در بازی‌های ویدیویی می‌توانیم تجربه کنیم، دزدی و دستبرد زدن است. بسیاری از موفق‌ترین بازی‌های تاریخ مانند سری GTA هم از همین سوژه الهام گرفته‌اند. این که بتوانید بدون هیچ عواقبی، از مکان‌های مختلف دزدی کرده و نقشه دستبرد به بانک یا جواهرفروشی را بکشید بسیار لذت‌بخش و سرگرم‌کننده است. بازی Teardown از استودیو Tuxedo Labs عنوانی جذاب و مهیج بوده که سوژه اصلی آن، اجرای نقشه‌های بی‌نقص دزدی است. برای تبدیل شدن به یک مغز متفکر خلاف‌کار آماده باشید!

شما در این بازی باید نقشه بی‌نقصی از یک دزدی را طراحی کرده و با استفاده از هوش و خلاقیت خود، تمامی جوانب آن را بسنجید. این موضوع شامل بررسی کامل محل دزدی، اشیاء موجود در آنجا، شکل محیط و تجهیزاتی که همراه دارید می‌شود. تمامی محیط‌های بازی قابل تعامل بوده و از تخریب پذیری مناسبی برخوردار هستند تا دائم زاویه جدیدی به نقشه شما بدهند و بتوانید بدون محدودیت و با استفاده از قوه تخیل خود، نقشه‌های دزدی را اجرایی کنید.

گیم پلی بازی به دلیل موارد ذکرشده، آزادی عمل زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید دیوارها را با استفاده از ماشین یا مواد منفجره تخریب کنید، اشیاء مختلف را روی هم قرار داده و به ارتفاعات بلندتر دسترسی پیدا کنید و… موارد زیادی مانند این وجود دارد که دائم مسیر جدیدی را برای اجرای دزدی پیش پای شما باز می‌کند. بخش داستانی بازی ماجرای یک شرکت ورشکست شده را روایت می‌کند که از قضا به شما تعلق دارد. برای رهایی از این قرض‌های فراوان و جلوگیری از ورشکستی، شما شروع به قرارداد بستن با یک شرکت مرموز و غیرقانونی می‌کنید و به‌تبع آن در دزدی‌های متعددی همدست آن‌ها می‌شوید.

علاوه بر موتور فیزیک واقع‌گرایانه و محیط‌های تخریب پذیر، بازی بیش از 17 مدل ابزار مختلف برای دزدی را در اختیار شما قرار می‌دهد. مراحل داستانی بازی جذابیت زیادی داشته و هر کدام نقشه دزدی از مکان متفاوتی را نیاز دارد که به تنوع گیم پلی کمک شایانی کرده است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های The Forest و Car Mechanic Simulator را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Teardown با وب‌سایت پارسی کلوپ استاد بازی باشید.