دانلود بازی The Ascent برای کامپیوتر

دانلود بازی The Ascent

شاید بتوان بنیان‌گذار بازی‌های نقش‌آفرینی با زاویه دوربین ایزومتریک را، سری Diablo دانست. این سبک خاص، مانند یک بازی استراتژیک بود که تنها کنترل یک قهرمان را در اختیار شما قرار می‌داد و سایر عناصرش، کاملاً بر پایه سبک کلاسیک نقش‌آفرینی بناگذاری می‌شد. موفقیت این سبک جدید، منجر به ساخته‌شدن بازی‌های متعدد دیگری با الهام گرفتن از آن شد. بازی The Ascent از استودیو Neon Giant همین ایده را با سبک و سیاق سایبرپانکی و آینده‌گرایانه تلفیق کرده تا عنوانی متفاوت با عناصری کلاسیک را پدید آورد.

داستان بازی در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتد که تکنولوژی به حد اعلایی رسیده و در تمام جوانب زندگی جامعه واردشده است. شهری که بازی در آن روایت می‌شود، یک شهر سایبرپانکی بوده که شبیه به یک برج بسیار بزرگ و بلند است و توسط یک ابرشرکت بزرگ به اسم Ascent اداره می‌شود. این شرکت بزرگ که یک غول صنعتی هم محسوب شده، همه‌چیز را تا زندگی و جان ساکنان شهر در دست دارد و به‌نوعی همه برده او هستند. شما به‌عنوان یک کارگر ساده که در طبقات پایین و فقیرنشین این شهر برج گونه زندگی می‌کنید، برای زنده ماندن روزانه در تلاش هستید؛ اما ناگهان به دلیلی نامعلوم، این شرکت غیرفعال شده و شهر به هرج‌ومرج کشیده می‌شود. حال در این اوضاع به‌هم‌ریخته که کل برج را درگیر کرده، شما باید برای پیدا کردن علت عازم ماجرایی پرمخاطره و هیجان‌انگیز شوید.

سبک گیم پلی بازی، ترکیبی از عناوین شوتر سوم شخص و بازی‌های نقش‌آفرینی است. زاویه دید دوربین بازی، ایزومتریک بوده و به‌سرعت شما را یاد بازی Diablo و یا عناوین مشابه آن می‌اندازد، با این تفاوت که اینجا با سلاح‌های گرم آینده‌گرایانه و مدرن و انفجارهای چشم‌نواز سروکار خواهید داشت. گیم پلی در The Ascent بسیار سریع و مهیج است و به دلیل سبک و سیاق دنیای آن، شاید خاطراتی از بازی Doom را هم برای شما زنده کند. بازیکن دائم باید در حال حرکت، شلیک کردن و جاخالی دادن از آتش دشمنان به سمت خودش باشد که این امر خود هیجان زیادی را به او منتقل خواهد کرد.
از طرف دیگر، عناصر نقش‌آفرینی غنی و سرگرم‌کننده‌ای داخل بازی گنجانده‌شده تا پیشروی در آن هدفمند باشد و خسته‌کننده و تکراری نشود. شما می‌توانید قطعات الکترونیکی و رباتی جدیدی را درون بدن خود کارگذاری کنید تا قابلیت‌های تهاجمی یا دفاعی خود را بهبود دهید. همچنین درخت قابلیت‌ها وجود داشته که با افزایش سطح Level شما، چیزهای بیشتری را در اختیار شما قرار خواهد داد. در طول بازی با شخصیت‌های جانبی مختلفی هم ملاقات می‌کنید که بسیاری با شما همراه و متحد شده و بسیاری دیگر هم قصد جان شما را می‌کنند.

نکته قابل‌توجه دیگر بازی The Ascent، گرافیک زیبا و بسیار چشم‌نوازش است که کاملاً مناسب نسل جدید بازی‌های ویدیویی طراحی‌شده و دنیایی آینده‌گرایانه و سایبرپانکی زیبایی را پیش چشمان شما به نمایش می‌کشاند. وجود چراغ‌های نئون رنگارنگ، جلوه‌های ویژه هنگام تیراندازی و طراحی مراحل و سلاح‌ها همگی با دقت و جزئیات زیادی پیاده‌سازی شده تا تجربه یک عنوان جدید و کامل را داشته باشید و ساعت‌ها با آن سرگرم شوید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Cyberpunk 2077 و Wolcen: Lords of Mayhem را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Ascent با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.