دانلود بازی The Binding of Isaac Repentance برای کامپیوتر

The Binding of Isaac Repentance

حتماً بسیاری از شما نام بازی The Binding of Isaac را شنیده‌اید. یک بازی Roug-like که دنیایی عجیب و تاریک داشته و گیم پلی آن بینهایت جذاب و اعتیادآور بود و می‌توانست ساعت‌ها شما را درگیر خود کند. تنوع مراحل، سلاح‌ها و همچنین چالش‌برانگیز بودن بازی از دلایل موفقیت آن محسوب می‌شد و همچنین داستان بازی گیرایی خوبی داشت و در مورد پسربچه‌ای بود که برای رهایی از زندانی که مادر بدجنسش از جنس نقاشی برایش تدارک دیده تلاش می‌کرد. امروز شاهد عرضه بسته الحاقی Rebirth Repentance از استودیو Nicalis هستیم تا بار دیگر تجربه این بازی لذت‌بخش را داشته باشیم.

موفقیت بازی اصلی استودیو سازنده را به عرضه بسته‌های الحاقی زیادی برای بازی کرد که هرکدام محتوای بیشتری به بازی اضافه می‌کردند و گیم پلی را تحت تأثیر قرار می‌داد. پس از گذشت 6 سال از عرضه بازی امروز آخرین بسته الحاقی این بازی موفق عرضه‌شده است و یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌های بازی محسوب می‌شود. مراحل جدید، آیتم‌ها و کاراکترهای بسیار زیادی به بازی اضافه‌شده‌اند و حجم این محتوای جدید آن‌قدر زیاد است که می‌توان این بسته الحاقی را یک بازی مستقل دانست.

مراحل بازی که در قالب اتاق‌های مختلف هستند دستخوش تغییراتی شده و بیش از 5000 مدل طراحی اتاق جدید را در این بسته الحاقی شاهد هستید. همچنین دو کاراکتر جدید برای کنترل کردن با قابلیت‌های منحصربه‌فرد، بیش از 130 آیتم جدید، پایان‌بندی جدید برای داستان بازی، دشمنان جدید و همین‌طور Boss های جذاب ازجمله مواردی هستند که در این بسته الحاقی به بازی اضافه‌شده‌اند و ساعت‌های بسیاری را به گیم پلی مهیج و جذاب آن افزوده که تجربه‌اش برای هر فرد می‌تواند لذت‌بخش و سرگرم‌کننده باشد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Hades و Dead Cells را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Binding of Isaac Repentance با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.