دانلود بازی The Blackwell Convergence برای کامپیوتر

دانلود بازی The Blackwell Convergence

اگر به بازی‌های سبک Point & Click و معمایی علاقه دارید، قطعاً نام سری The Blackwell را شنیده‌اید. این سری محبوب، ماجراجویی‌های یک زن جوان را که توانایی ارتباط با ارواح را دارد روایت می‌کند. این سری به دلیل داشتن گیم پلی ساده و سرگرم‌کننده، روایت داستانی خوب و گرافیک پیکسلی و کلاسیک، می‌تواند ساعت‌های زیادی شما را سرگرم نگه دارد. بازی The Blackwell Convergence از استودیو Wadjet Eye Games شماره سوم این سری بوده که ماجراجویی‌های شبح کارآگاه را در کنار شخص جدیدی از خانواده Blackwell به خوردتان خواهد داد.

بازی The Blackwell Convergence مانند تمامی عناوین این سری، شروع قوی داشته و شما را به شکلی زیبا به دنیای خودش وارد می‌کند. شما این بار در نقش کاراکتری به اسم Rosa Blackwell بازی را تجربه می‌کنید اما روح همان کارآگاه زبده و محبوب یعنی Joey Mallone در کنارتان است تا بتواند شما را در سختی‌ها و معماها همراهی کند. این بازی نسبت به شماره‌های قبلی، عناصر سورئال بیشتری داشته و تنوع مراحلش بیشتر است. شما دائم باید با کاراکترهای زنده و مرده ملاقات کنید، سرنخ‌ها را پیدا کرده و با استفاده از ترکیب آن‌ها، معماها را حل کنید.

تعامل شما با Joey از ویژگی‌های اصلی این بازی است. او می‌تواند با عناصری از دنیای مردگان در تعامل باشد و کار را برای شما ساده کند. سبک ساده Point & Click اینجا هم به روان اجرا شدن بازی کمک کرده و برای پیشروی تنها به کلیک‌های موس خود نیاز خواهید داشت. اگر ماجراجویی و معما را دوست دارید، شماره سوم این سری جذاب را که مملو از روایت‌های مرموز است، از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Escape Simulator و Disco Elysium را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Blackwell Convergence با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.