دانلود بازی The Blackwell Deception برای کامپیوتر

دانلود بازی The Blackwell Deception

بازی‌های سبک Point & Click از گذشته تا به امروز سوژه مناسبی برای ماجراهای کارآگاهی و معمایی بوده‌اند. این سبک به دلیل داشتن گیم پلی ساده و قابل درک، می‌تواند عناصر دیگر مانند روایت داستانی و طراحی معماها را محوریت خود قرار دهند. سری بازی‌های The Blackwell یکی از سه‌گانه‌های جذاب و مناسب در این سبک بوده که توسط استودیو Wadjet Eye Games طراحی و ساخته شده‌اند. بازی The Blackwell Deception شماره دوم این سری محبوب بوده که ماجراجویی‌های جدید کاراکترهای دوست‌داشتنی‌اش را به خوردتان خواهد داد.

داستان بازی، این بار به سوژه روان‌شناس‌ها و همچنین افرادی که قدرت ذهنی قوی دارند می‌پردازد. Rosa، کاراکتر دوست‌داشتنی ما که با روح یک کارآگاه به اسم Joey Mallone در ارتباط است، وارد دنیای این افراد شده تا بتواند پرده از رازهای پنهانش بردارد. این ماجراجویی پرمخاطره، مملو از معماهای جذاب و همچنین رازهایی است که حتی Joey که به دنیای مردگان تعلق دارد، دوست ندارد برملا شوند. آیا برای یافتن حقیقتی تلخ و تاریک آماده‌اید؟

شما در این بازی نیز با استفاده از مکانیک‌های ساده Point & Click پیش خواهید رفت. تنوع مراحل و طراحی آن‌ها بسیار هوشمندانه بوده و از طرفی، معماها گاهی می‌توانند چالش‌برانگیز شوند. برخی از مکان‌ها حالتی سورئال پیدا می‌کنند و ارزش هنری این بازی را در سطح بالاتری قرار خواهند داد. دیالوگ‌ها، تعامل با Joey و سایر کاراکترها، گرافیک دوبعدی و پیکسلی و روایت عمیق داستانی از ویژگی‌های بارز سرگرم‌کننده این بازی هستند. شماره دوم این سری نیز، مانند شماره اول می‌تواند ساعت‌ها در دنیای مجازی ساده و مرموزی شما را سرگرم کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Unpacking و Life is Strange را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Blackwell Deception با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.